30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Радіокомплекти Satel Micra

Фiльтри
Сортування
Код товару: 25175
Цiна: 1 989.00 грн
Код товару: 24840
Цiна: 2 103.00 грн
Код товару: 24841
Цiна: 1 512.00 грн
Код товару: 24838
Цiна: 1 271.00 грн
Код товару: 24839
Цiна: 1 322.00 грн
Код товару: 24837
Цiна: 4 006.00 грн
Датчики для сигналізацій

Радіокомплект Satel Micra

Система охоронної сигналізації Micra складається з бездротових сповіщувачів і призначена для встановлення на невеликих об'єктах. Вона має зрозуміле управління, дозволяє проводити дистанційний контроль і користується великим попитом у власників невеликих дачних будиночків, магазинів, гаражів та майстерень.

Особливості системи

Радіокомплекти Satel Micra відрізняються компактним видом, швидкою і простою установкою і налаштуванням, при цьому, не доведеться прокладати кабель. Комплекти підходять для контролю безпеки на невеликих об'єктах, а при їх розширенні, є можливість доповнити систему дротовими датчиками.

За рахунок наявності і підтримки аналогового обладнання, система може використовуватися для контролю промислового обладнання. При необхідності, модуль буде передавати значення тиску, температури чи кількості обертів.

Комплект оснащений блоком живлення, що забезпечує тривалу автономну роботу при перебоях в мережі.

Всі елементи відрізняються надійністю, функціональністю та високим рівнем захисту в процесі експлуатації.

Монтаж, налагодження, управління

Купивши обладнання, встановити і налаштувати радіокомплект Satel Micra можна протягом години. Після встановлення датчиків, проводиться налаштування за допомогою персонального комп'ютера і встановленого на нього спеціального додатку. Додаток дозволяє ввести номер телефону власника, додати додаткові датчики та налаштувати брелоки.

Все управління можна проводити за допомогою брелока, при цьому його функціональність не обмежується зняттям або постановкою на контроль. З його допомогою можна дистанційно відкрити ворота або викликати допомогу.

GSM приймач передає СМС-повідомлення в разі тривоги. Системою можна управляти за допомогою мобільного телефону. Встановивши мобільний додаток, можна знімати і ставити об'єкт на охорону. Є можливість дистанційного прослуховування подій для об'єктивної оцінки ситуації.

Купити радіокомплект Satel Micra в Україні за доступною ціною можна в інтернет-магазині Ohrana.ua. На сайті представлені системи з повним описом і характеристиками. У разі виникнення питань, вичерпну інформацію надасть онлайн-консультант. Для цього можна замовити дзвінок на свій номер телефону. Доставка замовлення здійснюється як у великі міста країни: Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків чи Запоріжжя, так і в будь-які населені пункти України.

Читати повністю