Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

GSM сигналізація для охорони території

Фiльтри

Цiна, грн

Встановлення

Фiльтри
Сортування

GSM системи охорони території призначені для забезпечення захисту ділянки біля будинку і своєчасного виявлення зловмисника. Сигналізація, встановлена ​​в приміщенні, спрацює в момент розбиття вікна або відкриття дверей, а наявність датчиків на всій території дозволить системі визначити незваного гостя набагато раніше.

Компанія ohrana.ua займається продажем обладнання для сигналізації, відеоспостереження і СКУД. Великий вибір товарів в нашому інтернет-магазині дозволить вам підібрати комплектуючі для забезпечення безпеки вашого об'єкту.

Характеристики і принцип роботи

Комплект для бездротової охоронної сигналізації включає в себе:

  • Централь GSM-сигналізації.
  • Датчики руху.
  • Сирена (звуковий сповіщувач).

Централь може бути замаскована під монтажний короб, тому зловмисник навіть не буде здогадуватися, що об'єкт під сигналізацією. Робота централі забезпечується від мережі 220 В або акумулятора, який виконує роль резервного джерела живлення. Датчики часто працюють від батарейок.

При появі сигналу тривоги, GSM охорона території починає додзвон власнику за допомогою оператора мобільного зв'язку. Залежно від спрацьовування тих чи інших датчиків можна налаштувати СМС-сповіщення або додзвон. Є можливість підключення до 8 абонентів одночасно. Для отримання своєчасного сповіщення по каналах мобільного зв'язку, переконайтеся, що обраний вами оператор має гарне покриття на конкретно узятому об'єкті.

Переваги GSM

При виборі GSM-охорони, платити вам доведеться тільки за мобільний зв'язок за тарифами оператора. Пультова охорона вимагає щомісячної плати в охоронну фірму.

Різні системи відрізняються між собою і мають ті чи інші додаткові можливості. Від цього і залежить ціна на GSM охорону території. Ось деякі особливості таких систем:

  • Деякі прилади не реагують на тварин, вагою до 20 кг, завдяки чому не буде помилкової тривоги.
  • Встановлення і контроль можна здійснювати за допомогою пристроїв на Android або iOS.
  • Сповіщення одночасно приходить власнику і в охоронну фірми, якщо ви таку найняли.
  • Деякі типи охоронних сигналізацій можуть фотографувати те, що відбувається, і відправляти фото на електронну пошту або телефон власника.

Продаж GSM охорони території — не єдина сфера нашої діяльності. Ми також пропонуємо послуги встановлення обладнання. Тому якщо ви не сильні в таких системах, ми вам допоможемо.

Де купити?

Якщо ви хочете купити GSM охорону території, ви можете відвідати один з наших магазинів в Києві чи Запоріжжі і показати план території, для якої необхідна охорона. Наші фахівці допоможуть вам підібрати необхідне обладнання і зорієнтують щодо встановлення. Ви не будете переплачувати за ті функції, які вам просто не потрібні, а зможете придбати надійну систему.

Доставка товарів здійснюється через Нову Пошту або ж ви можете забрати своє замовлення в магазині для самовивозу. У Києві також діє послуга кур'єрської доставки.

Читати повністю