25.07.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Встановлення відеоспостереження

Переваги для вас:

Преимущества установки видеонаблюдения в Ohrana.ua

Як ми працюємо

1. Вивчення тех. завдання. Виїзд на об'єкт.
2. Підготовка комерційної пропозиції і обговорення кінцевої вартості.
4. Доставка обладнання і монтаж системи відеоспостереження.
5. Здача об'єкта в експлуатацію, навчання персоналу.

 

Замовити професійний монтаж
 On-line калькулятор вартості монтажу системи відеоспостереження
Попередній розрахунок вартості монтажа системи відеоспостереження
Найменування Од. вимір. К-сть Сума
1 Монтаж і налаштування відеореєстратора шт.
2 Монтаж і налаштування аналогової (HD) камери спостереження шт.
3 Монтаж і налаштування IP камери спостереження шт.
4 Монтаж системи безперебійного живлення шт.
5 Налаштування мережевого обладнання для віддаленного доступа шт.
6 Налаштування мобильних пристроїв для віддаленного доступа шт.
7 Прокладання кабеля по стіні, у кабель-каналі тощо м.
8 Прокладання кабеля повітряним шляхом, по опорам м.
Висота стелі до 3 м. 
Висота стелі від 3 до 5 м.
Висота стелі більше 5 м.
 

Разом (грн)

В розрахунок не включена вартість матеріалів і обладнання.

Кінцевий розрахунок вартості монтажных робіт здійснюється после огляду об'єкту спеціалістом.

Правила проведения попереднього розрахунку:
1. У колонці "Кількість" заповність необхідні ячейки і натисність кнопку "Розрахувати".
2. В строчці 7 вказується к-сть необхідного дроту незалежно від способу прокладання.
3. В строчці 8 вказується лише довжина гофри (короба) незалежно від к-сті дротів у ній.
4. Для нового розрахунку спочатку необхідно натиснути "Скинути таблицю" і потім виконати пункт 1.

Встановлення відеоспостереження в Києві та області

Зараз нелегкі часи, а тому питання безпеки є дуже важливим. Всі хочуть захистити своє житло. У зв'язку з цим все більшої популярності набирає послуга монтажу відеоспостереження. Замовити встановлення систем відеоспостереження, щоб контролювати периметр ділянки навколо будинку або роботи, ви можете у нас.

Переваги замовлення встановлення відеоспостереження 

Якісний монтаж відеоспостереження в Україні залежить від вибору матеріалу і способу виконання монтажу. Чому не варто виконувати цю роботу самому? Може здатися, що так ви заощадите гроші за роботу, а ще отримаєте навик. Але такий результат, на жаль, дуже рідкісний. Часто встановлення, які роблять нефахівці, працюють недовго: коннектори відкриті і можуть окислюватися від вологи та повітря, ракурси для камер обрані не зовсім правильно, не враховано ще багато чинників. Ось чому наша компанія пропонує цю послугу: ми якісно робимо встановлення відеокамер спостереження під ключ. Тому, співпрацюючи з нами, ви уникнете багатьох проблем: взимку, при низькому положенні сонця, і влітку, коли сонце світить високо, картинка на відеокамерах засвічуватись не буде. Камери ми завжди встановлюємо в таких ракурсах, щоб в них потрапляло тільки потрібне зображення, а не половина неба.

Вартість встановлення відеостеження

У вартість проекту входить оплата виконаних робіт і покупка матеріалів. Ціна встановлення камер відеоспостереження залежить від кількості і якості обраного обладнання. Спеціаліст виїжджає безкоштовно, щоб допомогти визначитися з необхідним для вашого приміщення спорядженням: які камери потрібні, де їх краще розташувати, яка їх кількість буде оптимальною саме для вашої квартири, офісу, будинку тощо. Робота проводиться офіційно, укладається договір на поставку обладнання, монтаж і сервісне обслуговування об'єкта. Ми пропонуємо вигідну цінову пропозицію на комплекс послуг і повну деталізацію майбутніх витрат.

Від чого ще залежить вартість монтажу систем відеоспостереження? Від типу камер. А це залежить від конкретних завдань. Якщо вам складно визначитися, які відеокамери необхідні особисто вам, то допоможуть наші фахівці. Ви можете запитати: "Чи проводиться встановлення відеоспостереження в Києві або в інших містах теж?" Не турбуйтесь. Наші майстри або можуть приїхати для проектування особисто до вас додому, або ви можете все дізнатися, зателефонувавши по телефону на сайті Ohrana.ua. Наші менеджери знають особливості кожного виробу, тому підкажуть, який вид обладнання вам потрібен. Якщо ж ви хочете самі «помацати» і порівняти обладнання, то зробити це можна в нашому магазині в Києві чи Запоріжжі.

Монтаж відеоспостереження

Наша компанія займається встановлення обладнання для відеоконтролю в усіх приміщеннях, чи то офіс, шоу-рум, квартира, приватний будинок, дача чи будь-яка інша будівля. Якісно виконане нами встановлення відеокамер спостереження під ключ гарантовано. Ми даємо гарантію на обладнання до 2-х років і 6 місяців безкоштовного сервісного обслуговування. Також виконуємо післягарантійний ремонт систем контролю. Також ми є офіційними партнерами Hikvision, Dahua та інших відомих брендів.

Ми ретельно стежимо за якістю продукції та здійснюємо налаштування камер спостереження. На сайті Ohrana.ua є величезний вибір виробів за доступними цінами: обладнання для сигналізації та відеоспостереження, інструменти для монтажу, комплектуючі та аксесуари. Для багатьох товарів є великі знижки. Наша компанія часто проводить вигідні акції. Ми працюємо швидко і без затримок, тому доставимо необхідне вам обладнання в будь-яку точку України.