Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Велозамки

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 28795
Цiна: 39.00 грн
Код товару: 28794
Цiна: 48.00 грн
Код товару: 28793
Цiна: 102.00 грн
Код товару: 28792
Цiна: 116.00 грн

Для чого потрібен велосипедний замок?

Залишаючи ваш велосипед на вулиці, біля магазину або на парковці, ви очікуєте побачити його на колишньому місці коли повернетеся. Замок на велосипед — це пристрій, який перешкоджає його викраденню. Надійний замок фіксує ваш велотранспорт на одному місці, не залишаючи викрадачеві шансів.

Захист велосипеда не обмежується одним лише вибором замку. Для того щоб цей зручний транспортний засіб прослужив вам довгі роки, про нього необхідно дбати. У тому числі підбираючи найбільш ефективні пристрої для забезпечення його безпеки.

Які бувають замки на велосипед?

Принцип дії будь-якого замку приблизно однаковий. Але є кілька принципових відмінностей в конструкції і матеріалах велозамку. Розрізняють декілька найбільш популярних варіантів велосипедних замків:

  • Велозамок-трос.
  • Замок у вигляді ланцюга.
  • U-подібна модель.
  • Пристрій з металевих пластин.

Коли може знадобитися велосипедний замок?

Незалежно від того, наскільки дорого коштував ваш велосипед, або наскільки популярна конкретно його модель, захистити ваш велотранспорт необхідно. Зокрема, найбільш небезпечними є жваві вулиці, на яких ви залишаєте велосипед часто, і тому ніхто не зверне уваги на факт його викрадення. Найчастіше велосипеди викрадають з парковок біля великих магазинів, державних установ, шкіл, ВНЗ тощо. І навіть у вашому власному дворі велосипед може бути викрадений.

Основна тому причина: легкість, зручність, мобільність і популярність цього транспортного засобу.

Критерії вибору замка на велосипед

Вибір відповідної моделі замку залежить від таких факторів, як:

  • ціна, оптимальна для вас;
  • як довго велосипед буде без нагляду;
  • з якими ще засобами захисту ви збираєтеся комбінувати замок (сигналізація тощо).

Де можна купити велозамок

Щоб вибрати і придбати велозамок, відвідайте наш магазин в Києві за адресою проспект Лобановського (Червонозоряний), 196. Ми із задоволенням допоможемо вам вибрати замок, який вам набільше підійде. А в магазині охоронних систем Ohrana.ua ви можете замовити замок для велосипеда з доставкою по всій Україні. Доставку здійснює транспортна компанія.

Читати повністю