04.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Джерела живлення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 24653
Цiна: 159.00 грн
Код товару: 26742
Цiна: 242.00 грн
Код товару: 29859
Цiна: 380.00 грн
Код товару: 27907
Цiна: 2 229.00 грн
Код товару: 46789
Цiна: 643.00 грн
Код товару: 46788
Цiна: 3 947.00 грн
Джерела живлення

Блок живлення камер відеоспостереження забезпечує подачу стабілізованої безперебійної напруги. Надійність будь-якої системи відеоспостереження визначається надійністю і працездатністю всіх її складових, тому те, наскільки надійний блок живлення для відеоспостереження, є одним з найважливіших факторів роботи всієї системи.

Блоки живлення, призначені для систем відеоспостереження, бувають двох видів:

  • Блок безперебійного живлення для відеоспостереження.
  • Простий блок живлення, розрахований на одну камеру.

Купити блок живлення для відеоспостереження (ДБЖ) означає забезпечити системі спостереження безперебійну роботу навіть у разі відключення живлення в електромережі. Такі блоки комплектуються акумуляторними батареями, завдяки яким вони і можуть підтримувати робочий режим камер під час відсутності живлення в електричній мережі.

Блок живлення для відеокамер 12В розрахований на роботу з напругою 12В і постійним струмом. Вибираючи блок живлення для камер відеоспостереження, слід врахувати такі параметри, як:

  • Ємність/потужність. Цей параметр визначає кількість відеокамер, яку можна підключити до блоку.
  • Точки, де будуть розміщені відеокамери і необхідність забезпечення їх додатковими функціями (підсвічуванням, інфрачервоним випромінюванням, обігрівом тощо).
  • Загальний струм, який споживають всі відеокамери. Цей параметр важливий для розрахунку того, яка площа поперечного перерізу повинна бути у струмопровідного кабеля.

Крім цього, для блока живлення для системи відеоспостереження важливо врахувати:

  • Наявність стабілізатора напруги. Блок живлення відеореєстратора зі стабілізатором напруги захищає обладнання, особливо якщо він підключений до електричної мережі малого струму. Установка стабілізатора напруги рекомендована для монтажу систем відеокамер на об'єкті, де немає істотних провалів і стрибків напруги.
  • Наявність пристрою захисту від перевантажень і замикань. Цей пристрій необхідний для того, щоб захистити блок живлення відеокамер від перегорання. При спрацьовуванні цього пристрою в разі ураження електричним струмом чи перепаду напруги блок живлення для відеокамер спостереження відключається. Щоб таких ситуацій не було, застосовуються багатоканальні блоки, що мають пристрої захисту для кожного каналу.
  • Спосіб перетворення електричної енергії (трансформаторний і імпульсний). Імпульсний спосіб перетворення електроенергії, який використовує блок живлення 12В для камер відеоспостереження, найчастіше застосовується для систем спостереження до п'яти камер (в приватних будинках, в невеликому офісі або складі).

Де розташовують блок відеоспостереження?

Блок безперебійного живлення для відеоспостереження розташовують в центрі управління мережі відеокамер. Для вуличних відеокамер підводяться лінії електроживлення з будівлі, на якій буде встановлена ​​система спостереження. Якщо відеокамери використовують поворотні пристрої, підігрів, джерело світла або систему очищення, потрібно буде купити блок живлення для відеоспостереження для встановлення на вулиці.

Вуличний блок живлення для камер відеоспостереження, ціна якого трохи перевищує вартість стандартного блоку, має захищений міцний корпус і систему захисту від грози.

Купити блок живлення для камер відеоспостереження в Україні

Інтернет-магазин ohrana.ua займається продажем обладнання для систем безпеки і відеоспостереження та комплектуючих для них. Тут ви можете придбати відеокамери, реєстратори, блок живлення для відеореєстратора, купити кабелі, роз'єми, жорсткі диски і багато іншого.

Ціна обладнання залежить від його характеристик, а вартість замовлення — від кількості позицій. Наші менеджери допоможуть вам підібрати і купити блок живлення для відеоспостереження так, щоб цей прилад був максимально продуктивним і надійним, а також забезпечував надійну роботу вашої системи.

Читати повністю