30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Монтаж систем безпеки

Надаємо повний комплекс послуг:

  •   Підбір обладнання
  •   Продаж. Готівковий і безготівковий розрахунок
  •   Монтаж і введення в експлуатацію
  •   Гарантійне і після гарантійне обслуговування

Виконуємо монтаж охоронних систем в Києві і області.

Заповніть заявку на безкоштовну консультацію та монтаж системи сигналізації, відеоспостереження, домофонної системи або системи контролю та управління доступом. Дізнатись детальніше ...

 

Ми встановлюємо тільки якісне і перевірене обладнання. Скориставшись нашими послугами Ви отримуєте гарантію не тільки на обладнання, але і на виконані роботи.

Монтаж систем безпеки в Києві і області

Останнім часом багато турбуються про свою безпеку, і не дарма: все частіше в новинах згадуються випадки пограбування квартир та будинків. Як убезпечити своє житло? Один з варіантів – це замовити установку охоронних систем. У чому її користь і чому небажано встановлювати її самому, а краще скористатися послугами професіоналів?

Установка охоронних систем і її переваги: ​​

Вірно кажуть: « За безпеку платять, а за її відсутність – розплачуються &raquo ;. Тому монтаж систем безпеки в Україні – це хороший спосіб захистити ваше майно, заздалегідь підготувавшись до непередбачених ситуацій. Ті пристосування, які існують сьогодні, дозволяють бути впевненим, що ваш будинок знаходиться під захистом, і ви можете здійснювати контроль над його безпекою.

Будь-яка охоронна система діє в 2 етапи:

  1. Датчики реагують на вплив, а потім контрольні панелі обробляють інформацію.
  2. Після цього, вирішивши, що відбулося вторгнення, вони сповіщають про це господаря або спеціальні компанії, які обслуговують ваш будинок.

Устаткування може бути провідним і бездротовим. Тобто або треба прокладати кабель між датчиком і контрольною панеллю, або використовувати всі радіо. Бездротове задіюється в уже готовому приміщенні, а проводове – до робіт по внутрішній обробці будівлі. Як вибрати оптимальну для вас систему безпеки?

Краще використовувати кілька бар'єрів захисту: системи охорони периметра ділянки і відеоспостереження, контроль доступу, прилади, які відповідають за збір і передачу інформації з кожного об'єкту, що охороняється на пост охорони. Самому складно підібрати потрібні матеріали і все встановити. В цьому питанні варто довіряти професіоналам. Наша компанія пропонує доступні ціни на монтаж охоронних систем в Києві та Запоріжжі. Фахівці безкоштовно виїжджають на будинок, щоб допомогти у виборі відповідного обладнання. Наша компанія займається монтажем систем безпеки в будь-яких приміщеннях, наприклад, в квартирі, приватному будинку, в офісі і будь-якому іншому приміщенні.

Вартість монтажних робіт охоронних систем:

Багато хто думає, що ціна установки систем безпеки їм не по кишені, тому легше самому виконати таку установку. Це не так, бо не розбирається в цьому питанні людина може неправильно розмістити камери відеоспостереження, не так підключити сигналізацію і т.д. Через це страждає якість роботи. Наші ж фахівці – професіонали з хорошим досвідом і відмінним знанням специфіки роботи під ключ. Вартість монтажу систем безпеки включає оплату виконаних робіт і придбання матеріалів. Ми пропонуємо вигідну цінову пропозицію на комплекс послуг і повну деталізацію кошторису. Працюємо офіційно, надаємо гарантію на обладнання і на якість виконаної роботи.

Де замовити установку охоронної системи?

Сайт Ohrana.ua надає великий вибір виробів за доступними цінами, для багатьох товарів є знижки та вигідні акції. Ми доставимо потрібну вам обладнання в будь-яку точку України швидко і без затримок. Замовити монтаж охоронних систем можна в магазинах, які знаходяться в Києві та Запоріжжі.

Замовити професійну установку

Розрахувати вартість монтажу сигналізації

Попередній розрахунок вартості монтажу сигналізації

Найменування Од. вим. Кількість Сума
1 Монтаж ППК (основного блоку) шт.
2 Програмування (налагодження) системи сигналізації шт.
3 Монтаж і настройка датчика (сповіщувача) шт.
4 Монтаж сирени (індикації) шт.
5 Монтаж пристроїв контролю доступу (СКУД) шт.
6 Програмування ел. ключів/брелоків до СКУД шт.
7 Прокладка дроти відкрита, по поверхні стіни м.
8 Прокладка кабелю в гофро-трубі, пластиковому кабель каналі м.
Висота стелі до 3 м.  
Висота стелі від 3 до 5 м.
Висота стелі більше 5 м.
 

Разом (грн.)


В розрахунок не включена вартість матеріалів і обладнання.

Остаточний розрахунок вартості монтажних робіт здійснюється після огляду об'єкту фахівцем.

Правила проведення попереднього розрахунку:
1. У колонці "Кількість" заповнити необхідні комірки і натиснути кнопку "Розрахувати".
2. У рядку 7 вказується кількість необхідного проводу, незалежно від способу прокладки.
3. У рядку 8 вказується тільки довжина гофри (короба), незалежно від кількості проводів в ній.
4. Для нового розрахунку спочатку необхідно натиснути кнопку "Скидання таблиці" і потім виконати пункт 1.