29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Готові рішення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 30138
Цiна: 5 854.00 грн
Готові рішення

Локальні системи контролю доступу, або як їх нерідко називають, автономні системи доступу, — це широкий комплекс різноманітних технічних засобів, які функціонально використовуються для того, щоб повноцінно організувати пропускний режим на певному об'єкті в певному місці.

Автономні СКУД дозволяють значно знизити витрати за рахунок відмови від придбання дорогого обладнання, такого як різні мережеві контролери, комп'ютери і монітор, а також іншого мережевого обладнання для побудови мережевої інфраструктури. При цьому, у таких систем є і недоліки, такі як відсутність можливості формування необхідних звітів і подальшого друку, дистанційного управління і контролю. Контролери СКУД представляють собою пристрої, які отримують певний сигнал, і, обробивши його, видають ту чи іншу відповідь дії на нього, виходячи з раніше закладеного алгоритму.

Найпростішим прикладом локальної системи контролю та управління доступу є такий список обладнання:

  • електромеханічний замок;
  • контролер СКУД;
  • зчитувач безконтактних ключів.

Така система призначена для перешкоджання доступу на закриту територію або в приміщення всім, крім осіб, у яких є в розпорядженні ключі доступу.

Автономні системи СКУД включають в себе блоки живлення, акумулятори до них і відповідну електроніку, а також мережу для забезпечення працездатності обладнання, при відсутності електроживлення в електромережі.

Як можна замовити товар?

В каталозі товарів інтернет-магазину ohrana.ua представлений широкий асортимент систем СКУД, які підходять для встановлення на різних територіях, в приміщеннях і виробничих об'єктах будь-яких потужностей. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші запитання про те, скільки коштує це обладнання, який тип обладнання краще вибрати, а також який строк гарантії на автономні системи СКУД і чим дане обладнання краще за його аналоги.

Робота будь-якого сучасного підприємства неможлива без наявності системи управління і контролю доступом. Шлагбауми, турнікети, металодектори та домофони широко використовуються в підприємствах і організаціях, що спеціалізуються на різних видах комерційної і некомерційної діяльності. Для контролю роботи всіх цих пристроїв використовуються мережеві системи контролю доступу.

Мережева система контролю доступу (СКУД) представляє собою сукупність технічних і програмних засобів, завдання яких — управління і контроль всіх пристроїв, встановлених на підприємстві.

Які можливості відкриває використання мережевих СКУД?

Мережеві СКУД зручні у використанні у великих офісних центрах, торгових комплексах, виробничих підприємствах і на інших об'єктах. Управління всіма турнікетами, шлагбаумами, електронними замикаючими механізмами дверей та іншими обмежуючими доступ пристроями можливе з одного комп'ютера.

Мережеві контролери СКУД дозволяють об'єднувати в єдину систему протипожежні та охоронні пристрої, а також відеоспостереження, створивши єдиний пост контролю, на якому може здійснюватися моніторинг за декількома об'єктами.

Для більшої зручності та безпеки можна розмежувати права доступу до мережевої СКУД. Використовуючи цю систему, можна ввести систему електронних перепусток, що важливо для виробничих і торгових підприємств з великим штатом співробітників. Мережева СКУД дозволяє регулювати проїзд автомобілів по території підприємства шляхом використання радіобрелока, безконтактних RFID-міток, а також шлюз-воріт і шлагбаумів. Основу такої системи становить мережевий контролер доступу, який забезпечує управління автономними системами контролю доступу, об'єднуючи їх в єдину мережу.

Впровадження СКУД дає можливість ведення обліку всіх подій на території, яку вона контролює. Ведення бази контрольованих подій можуть здійснювати кілька співробітників підприємства або наймана охоронна служба.

Використовуючи канали радіозв'язку Wi-Fi, Bluetooth і GSM, можна запровадити мережеву СКУД в діючу інформаційну структуру підприємства. Зробити це можна з мінімальними фінансовими вкладеннями.

Як можна замовити СКУД?

Ohrana.ua — магазин, який здійснює продаж різних систем охорони і безпеки. Залишивши заявку на сайті, ви можете отримати консультацію наших фахівців і придбати мережеву систему контролю доступу за оптимальною ціною, а також отримати рекомендації по її подальшій експлуатації.

Читати повністю