01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Відеореєстратори

Фiльтри
Сортування
Код товару: 45295
3 616.50 грн
Цiна: 2 813.00 грн
Відеореєстратори

💥 Як налаштувати відеореєстратор?

Для налаштування відеореєстратора дотримуйтесь інструкцій виробника або замовте в Ohraa.ua професійну установку відеоспостереження "під ключ" або настройку.

★ Який купити відеореєстратор?

Купіть відеореєстратор того ж виробника, що і камери і бажано з можливістю нарощування системи.

🧠 Який вибрати відеореєстратор?

Видеорегистратор варто вибирати того виробника, що і камери і бажано з можливістю нарощування системи.

✅ Скільки коштує відеореєстратор?

Ціна відеореєстратора залежить від виробника, його додаткових функцій і кількості підключаються камер.

🤔 Що таке відеореєстратор?

Видеорегистратор це пристрій, який отримує інформацію відеокамери, записує її і дозволяє переглянути користувачеві на моніторі.

Камери відеоспостереження (відеореєстратори) — прилади, які призначені для запису, зберігання та перегляду відзнятої відеоінформації.

DVR відеореєстратор — невід'ємна частина сучасних систем безпеки. Він дозволяє контролювати і фіксувати те, що відбувається в зоні, яку охоплює огляд приладу. Дуже часто відеореєстратор DVR встановлюється в транспортних засобах. Відеокамери (відеореєстратори) активно встановлюються в офісах, на дачах, в житлових будинках, виробничих або торгових підприємствах, будівельних майданчиках. Ціна відеореєстратора DVR і різноманітність моделей дозволяють підбирати його для будь-яких цілей, пов'язаних із записом і зберіганням відеоматеріалу.

Як вибирати відеореєстратор (камери відеоспостереження)?

Вибираючи реєстратор DVR, зверніть увагу на такі критерії, як:

  • Швидкість запису.
  • Роздільна здатність.
  • Наявність вбудованого датчика руху.
  • Мережеві функції. Ці функції дозволяють використовувати реєстратор DVR для трансляції відеозапису в режимі онлайн (реального часу), аудіо, а також дає можливість користуватися архівом, а також копіювати записи на персональний комп'ютер і налаштовувати обладнання.
  • Тип накопичувача і його об'єм. Як накопичувач може використовуватися жорсткий диск або карта пам'яті.
  • Кількість камер (каналів), які можна підключити до приладу.
  • Розміри, які має DVR реєстратор. Залежно від призначення приладу, він може бути мініатюрним або більш габаритним. Мініатюрні прилади встановлюються в автомобілях, використовуються для зйомки заходів, переговорів, конференцій. Це найкрихітніший DVR відеореєстратор. Його особливість не тільки в мініатюрному розмірі, а й в непримітному дизайні.
  • Наявність монітора. Якщо відеореєстратор DVR обладнаний монітором, не потрібно підключати його до додаткового екрану для перегляду відзнятого матеріалу. Реєстратор DVR з монітором дозволяє дивитися відеозаписи на моніторі пристрою.
  • Наявність аудіо і відеовиходів.
  • Якість відзнятого зображення при поганому освітленні. Цей критерії важливий для всіх приладів, не залежно від того, який DVR купити ви збираєтеся і для якої мети. Найбільш актуальною якість зображення є в умовах недостатнього освітлення і атмосферних явищ, якщо ви плануєте купити DVR для вуличного спостереження або для установки в автомобіль.

Купити відеореєстратор DVR в Україні

Магазин ohrana.ua спеціалізується на продажу обладнання для охоронних систем і систем відеоспостереження. Тут ви можете вибрати відеореєстратор DVR, купити його, а також отримати консультацію по встановленні приладу або ж замовити його монтаж.

Ціна відеореєстраторів DVR і їх асортимент дозволять вам вибрати прилад, який максимально відповідає тим завданням, які потрібно вирішити його придбанням. Вартість приладів, представлених в нашому каталозі, визначається функціональністю, комплектацією та іншими характеристиками кожної моделі.

Отримати детальну інформацію про ціну і характеристики приладів ви можете у наших консультантів.

Читати повністю