23.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Комплекти відеоспостереження зі звуком

Фiльтри
Сортування
Комплекти відеоспостереження зі звуком

Можливості передачі звуку в відеоспостереження

IP комплекти із записом звуку

Зрозуміло, що найпростішим є застосування IP-відеообладнання різних виробників для потокової передачі зображення і звуку, які передаються у вигляді єдиного медіа-потоку, де відео і звук синхронізовані.

Також серед переваг варто виділити те, що звуковий канал в IP-відеокамерах може бути як одно-, так і двоспрямований. Це в свою чергу дозволяє не тільки передавати, а й приймати звук. Втім, опції одно- і двонаправленого звуку залежать від реалізації конкретного обладнання.

Різноманітність IP-камер з вбудованим мікрофоном настільки величезна, що краще і не братися приводити якийсь список. А сучасні реєстратори, як NVR, так і DVR c IP каналами записують звук з мережевих камер. IP комплекти із записом звуку відрізняються більшою універсальністю і ціною.

AHD і аналогові комплекти із записом звуку

В основі AHD відеокамер полягає технологія передачі зображення Analog High Definition (AHD), яка передає по одному коаксіалю відео, звук і керуючі сигнали. Однак реалізація передачі звуку по тому ж кабелю, по якому передається і відео, застосовується дуже рідкісними виробниками. А тому, як не прикро, з AHD реєстраторами можна скомплектувати тільки камери з зовнішніми активними мікрофонами, як у випадку звичайних аналогових (CVBS) систем.

Комплекти відеоспостереження із записом звуку

HD-CVI комплекти із записом звуку

Першою вийшла на ринок HD аналогового спостереження компанія Dahua Technology зі своєю технологією HDCVI (High Definition Coaxial Video Interface). При цьому HDCVI відразу був здатний передавати відразу три типи сигналів в одному кабелі: відео, аудіо та команди керування для PTZ-камер (фокус, zoom, поворот, нахил, сигнал тривоги і т.п.). Зараз HDCVI вже підтримує 4 види сигналів, збагатившись технологією Power over Coax (PoC), ставши ще більш зручним для монтажу.

Комплекти відеоспостереження із записом звуку

Комплекти на базі обладнання CVI із записом звуку від Dahua цілком традиційні та мають обмеження лише в повноцінності реєстраторів. Так, на сьогодні підтримка запису звуку з HD-CVI камер з вбудованим мікрофоном можлива тільки на HD-CVI DVR і XVR (починаючи з мінімальної професійної 5-ї серії і вище, проте пропонуючи велику різноманітність рішень.

HD-TVI комплекти із записом звуку

Але монопольне становище Dahua на ринку не тривало довго. Компанія Hikvision представила свою конкуруючу розробку — HDTVI (High Definition Transport Video Interface)

HDTVI спочатку передбачала одночасно з передачею відео двосторонню передачу керуючих сигналів на /від PTZ камер в одному кабелі. Пізніше вона збагатилася технологією Power over Coax (PoC) (одночасно з Dahua). Подальший розвиток стандарту забезпечив також передачу аудіосигналів по тому ж проводу.

HD-TVI камери з мікрофоном

Нововведенням є те, що на відміну від камер DS-2CE38D8T -PIR і DS-2CE56D8T-IRS, є вбудований мікрофон і окремий  RCA аудіовихід з мікрофона, який підключається до реєстратора окремим кабелем на спеціальний RCA аудіовхід каналу, що було на популярних Turbo HD DVR (4 аудіо) і рідкісних 16 аудіо.

Комплекти відеоспостереження із записом звуку

Комплекти відеоспостереження із записом звуку

Нові Turbo HD камери (2 MP D0T, 2.8 /3.6 /6 мм, вбудований мікрофон, 4 в1.5 MP H0T: 2.8 /3.6 /6 мм, вбудований мікрофон, 4 в1) здійснюють передачу HD-TVI відео і аудіо сигналу по одному коаксіальному кабелю, використовуючи технологію AoC (Audio over Coaxial).

В лінійці Hikvision-S (з технологією AoC) доступні камери відеоспостереження 2 і 5 Мп у вуличному та внутрішньому виконанні. Вони дозволять оператору системи отримати повну інформацію (як відеозображення, так і звукові дані) про ситуацію на об'єкті, що охороняється.

Технологія AoC передає аудіосигнал в коаксіалі спільно з відеосигналом, не вимагаючи проведення окремого кабелю для мікрофона. Це полегшує запис і передачу звуку в системах відеоспостереження і не вимагає витрат на придбання додаткових мікрофонів, тому що AoC-камери Hikvision вже їх мають.

Передача аудіосигналу обмежується дальністю передачі відеосигналу. Так, при використанні RG6 кабелю з 2 Мп AoC камерою максимальна дальність складе 600 метрів.

Комплекти відеоспостереження із записом звуку

Активація та налаштування таких камер здійснюється через їх OSD-меню на реєстраторі. AoC — технологія, яка за замовчуванням в них вже є. А в меню реєстратора потрібно вибрати джерело запису звуку каналу — через аудіовхід реєстратора або по AoC технології.

Комплекти відеоспостереження із записом звуку

Аудіо працює тільки тоді, коли в камерах обраний формат TVI з Turbo HD реєстраторами c позначкою "(S)".

DVR для камер з мікрофоном

Для роботи даної функції необхідно використовувати оновлені Turbo HD реєстратори 71/72 Q- і U-серії з індексом (S), при цьому вартість обладнання не змінилася. На етикетці продукту новий DVR має позначку "(S)", що означає його здатність до прийому звуку з коаксіального кабелю.

Комплекти відеоспостереження із записом звуку  Комплекти відеоспостереження з записом звуку

Тільки не плутайте з "/S" в назві моделі iDS розумних реєстраторів, де це означає кількість аналітичних Smart каналів.

З підтримкою аудіо через коаксіал можуть бути найрізноманітніші реєстратори:

Комплекти відеоспостереження із записом звуку

Головною перевагою AoC реєстраторів є можливість запису звуку одночасно з усіх таких камер в системі, тому що в них кожному відеоканалу кількість відповідає аудіоканал (по всій кількості каналів реєстратора). При цьому застосування зовнішніх мікрофонів не обмежується. При наявності аудіовходів можна додатково підключати активні мікрофони окремим кабелем. Всі оновлені реєстратори Hikvision 72 Q- і U-серії обладнані 4 канальними аудіовходами для традиційного зовнішнього підключення аудіообладнання.

Читати повністю