04.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Замки невидимки

Фiльтри
Сортування
New
Код товару: 47534
Цiна: 4 160.00 грн
Код товару: 47122
Цiна: 3 040.00 грн
Код товару: 46235
Цiна: 3 083.00 грн
Код товару: 30138
Цiна: 5 597.00 грн
Код товару: 45430
Цiна: 4 600.00 грн
Код товару: 45429
Цiна: 4 160.00 грн
Замки невидимки

Що варто знати про замок невидимку

Основною перевагою, яку має замок невидимка, є відсутність можливості відкриття замку і відповідно проникнення всередину приміщення таким чином. Зловмисник не може відкрити двері, сковирнувши замок, оскільки його в зоні доступу просто немає. Лише один вид дверних замків може забезпечити безпеку такого рівня.

Замки невидимки виглядають як електронний радіоуправляємий замок, схожий за принципом роботи на пристрій, що замикає двері автомобіля. Принцип його роботи такий самий: натискання кнопки на брелку відкриває або закриває вхідні двері на прихований замок.

Яким може бути електронний замок невидимка

При виборі замка невидимки варто розібратися в особливостях його роботи. Так, звичайні електронні замки складаються з двох основних частин:

  • Електромеханічний замок — найчастіше приводиться в дію маленьким електромотором, і відкрити його вручну можна тільки зсередини приміщення (задля пожежної безпеки).
  • Блок управління — електронний пристрій, який за своєю функціональністю здатен конкурувати з комп'ютером. Він не тільки відповідає за відкриття / закриття дверей, але також записує і перезаписує ключі, посилає інформаційні SMS, підключає сигналізацію, і виконує багато інших дій.

Як вибрати замок невидимку

Найчастіше електронні замки невидимки прийнято ділити на три різновиди, в залежності від їх призначення.

  • Замок для будинку. Залежно від способу установки, може бути внутрішнім або накладним. Відрізняється надійністю, невисокою ціною, простотою. При цьому відкривається замок автоматично, за допомогою брелока. А ось закривається, як і звичайний, механічним способом. Тому перед виходом з будинку необхідно звести спеціальний важіль.
  • Офісний замок. Відрізняється тим, що працює повністю автоматично. Двері постійно закриті, хоча для цього необхідно доповнити замок доводчиком. Такий замок чудово поєднується з будь-якими сигналізаціями і домофонами.
  • Універсальна модель. Це відмінний вибір для офісу, оскільки він оснащений додатковим фіксатором ригеля. Як тільки двері закриваються, зламати фіксатор майже неможливо. Інші характеристики такого замка ідентичні офісному варіанту.

Де можна купити замок невидимку

Вибрати модель замку можна в нашому інтернет-магазині Ohrana.ua. Тут ви можете замовити його з доставкою по Україні. Крім того, можна замок вибрати і придбати самостійно в нашому магазині, розташованому в Києві за адресою проспект Лобановського (Червонозоряний), 196.

Читати повністю