29.05.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Велосигналізація

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 25972
Цiна: 1 090.00 грн
Код товару: 25974
Цiна: 360.00 грн
Код товару: 25425
Цiна: 192.00 грн

Вибір сигналізації для велосипеда

Якщо ви часто пересуваєтеся на велосипеді, йому необхідний захист на час вашої відсутності, наприклад, коли ваш транспорт на стоянці. Для цього використовується сигналізація для велосипеда.

Ситуація з викраденням велосипедів настільки серйозна, що вимагає від їх власників використання ефективного захисту. Безпеку велосипеда допомагає забезпечити правильно підібрана сигналізація. Вона вчасно подасть звуковий сигнал і допоможе вам запобігти викраденню транспортного засобу. Крім того, гучний звук сигналізації відлякає злодіїв ще до того, як вони зможуть розкрити замок.

Види сигналізації для велосипеда

У залежності від того, як виглядає конструктивне виконання сигналізації, розрізняють моделі:

  • з кільцем для кріплення сигналізації на рамі;
  • з тросом і кодовим замком, в поєднанні зі звуковим сповіщенням.

Де використовується велосипедна сигналізація?

Велосипед потребує сигналізації практично кожного разу, коли залишається без вашого нагляду хоча б на 3-5 хвилин. Як показує практика, цього часу викрадачам достатньо, щоб втекти з велосипедом. Залишати велосипед далеко від себе в принципі не рекомендується. Але гучна сигналізація вчасно сповістить вас про небезпеку, підвищуючи шанси не тільки на порятунок велосипеда, але і на затримання зловмисника.

Від чого залежить вибір сигналізації?

Перший варіант (з кільцем) — класичний. Він також буває двох видів:

  • з пультом;
  • без пульта управління.

Крім того, в комплекті може йти брелок, який також призначений для дистанційного управління сигналізацією.

Другий варіант (з тросом і замком) набирає популярність за рахунок своєї ефективності. Він не тільки дає подвійну безпеку вашому велотранспорту, але також є зручним у використанні:

  • з його допомогою можна пристебнути велосипед до будь-якого нерухомого предмету: стовпа, ліхтаря, дерева тощо;
  • сигнал сповіщення спрацьовує при будь-якому ударі або спробі зрушити техніку з місця;
  • сигналізація включається із затримкою в 2 секунди після вібрації, щоб випадковий трамвай або автомобіль встиг проїхати мимо, а вам не довелося повертатися без причини.

Де купити сигналізацію для велосипеда?

У інтернет-магазині Ohrana.ua знайдеться велосигналізація на будь-який бюджет і під будь-які вимоги. Широкий вибір характеристик і цін на сигналізації приємно вас здивує. Вподобаний вам пристрій можна замовити з доставкою по Україні в будь-яке місто або придбати самостійно в Києві за адресою проспект Лобановського (Червонозоряний), 196.

Читати повністю