23.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Коаксіальний кабель

Фiльтри
Сортування
Коаксіальний кабель

Коаксіальний кабель для систем відеоспостереження

В основі будь-якої аналогової системи відеоспостереження лежить використання кабелю. Від нього буде залежати якість зображення, передача і швидкість сигналу. На цій сторінці інтернет-магазину ми пропонуємо купити коаксіальний кабель для систем безпеки. У нас великий вибір якісних товарів, гарантія виробника і прямі поставки, що дозволяє пропонувати продукцію за низькою ціною.

Особливість коаксіального кабелю

Коаксіальний кабель забезпечує стабільний, чіткий сигнал, тому використовується не тільки для систем відеоспостереження, але і для аудіо- та відеотехніки різних видів. Кабель складається з несиметричних пар провідників. Пара провідників вдає із себе внутрішню мідну і зовнішню порожнисту жилу. Перша відповідає за передачу даних і живлення в систему спостереження. Відображення зовнішніх електромагнітних полей відбувається від внутрішньої жили.

Коаксіальний кабель для відеоспостереження має головну перевагу перед комбінованим: він передає якісний сигнал без перешкод навіть при складних зовнішніх умовах. Застосовується для прокладки на вулиці, здатний передавати телевізійні та супутникові сигнали. Кабель пригнічує перешкоди вітру та інших атмосферних впливів.

На що звертати увагу при виборі

Якщо ви не знаєте, який товар купити, вам підкажуть наші компетентні менеджери. Але ми також рекомендуємо звертати увагу на такі параметри:
  1. Хвильовий опір має бути 75 Ом.
  2. Провід потрібен гнучкий (якщо при монтажі передбачено безліч вигинів, слід купити дріт з багатожильним центральним провідником).
  3. На дроті повинні бути екрануючи оболонки для відображення електромагнітних хвиль.
  4. Також враховуйте діаметр ізоляції дроту між провідниками.

Ціна на коаксіальний кабель в нашому інтернет-магазині нижча, ніж у конкурентів. Ми готові запропонувати продукцію, що відповідає всім вимогам і нормам, і яка допоможе створити якісну і надійну систему безпеки. У дротах від нашого магазину ступінь загасання коливань мінімальна. Товари сертифіковані, у нас тільки оригінальна продукція від кращих постачальників.

Магазин організовує доставку по Україні. У Києві є самовивіз.

Читати повністю