25.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Системи пожежної безпеки

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46397
Цiна: 21 532.50 грн
Код товару: 46396
Цiна: 26 636.50 грн
Пожежна безпека

Для забезпечення безпеки на об'єкті встановлюється пожежна сигналізація. Її установка необхідна незалежно від типу і розмірів приміщення. Її завдання полягає в своєчасному виявленні загоряння і формуванні сигналу, який повідомляє про пожежу на самій ранній його стадії.

Структура пожежної системи

Незалежно від площі приміщення, сигналізація буде складатися з наступних основних елементів:

 • Датчики.
 • Приймально-контрольна панель.
 • Виконавчі пристрої, сповіщувачі пульту управління, реле тощо.

Якщо ви хочете купити охоронно-пожежну сигналізацію, можете зробити це в нашому інтернет-магазині. Тут ви можете придбати вигідну систему як для квартири, так і для великих будівель.

Система може підключатися до комп'ютера і управлятися звідти. У спеціальних програмах буде зберігатися інформація про отримані статистичні дані.

Види сигналізацій

Існують різні види пожежних сигналізацій:

 • Порогова. Для кожного сповіщувача встановлено граничне значення, при перевищенні якого спрацьовує тривожний сигнал. Все приєднано до централі.
 • Адресно-аналогова. Контрольна панель постійно проводить аналіз інформації, що приймається від датчиків. Завдяки цьому загоряння можна виявити на ранній стадії.
 • Адресно-опитувальна. Датчики самостійно не відсилають інформацію про стан, а відповідають на чергові запити. Тому в разі загоряння, система буде сповіщена не моментально, а лише після чергового опитування.

Найбільш ефективною вважається адресно-аналогова система, оскільки саме в ній здійснюється безперервний автоматичний контроль за ситуацією в приміщенні.

Робота системи

Щоб робота системи була безперебійною необхідно забезпечити постійне підключення до електромережі. Найчастіше потрібне живлення 220В від мережі, однак для того, щоб все продовжувало працювати без перебоїв з електрикою, необхідне резервне джерело живлення.

В залежності від ситуації і потужності використовують:

 • Акумуляторні батареї великої ємності.
 • Генератори.

Види датчиків

Саме датчик пожежної сигналізації є основою системи. У приміщенні може використовуватися велика кількість різних датчиків. Всі вони поділяються на такі види:

 • Теплові — реагують на температурні перепади. Спрацьовують або у разі перевищення порога, або при різкій швидкості зміни температури.
 • Димові — визначають наявність диму в будинку. Більшість моделей побудовані на принципі розсіювання на частинках диму інфрачервоного випромінювання.
 • Датчики полум'я — реагують на наявність відкритого полум'я. Монтаж такого обладнання виправданий в приміщеннях, де тління або вогонь з'являться без попереднього підвищення температури і без диму.
 • Комбіновані.

Ціна на датчики пожежної сигналізації залежить від типу сповіщувача. Вартість всієї системи визначає комплектація. Наша компанія надає великий вибір товарів, призначених для створення якісної системи безпеки. Доставка по Україні здійснюється через Нову Пошту або ж ви можете забрати покупку в магазині для самовивозу.

Читати повністю