30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Відео-дверні дзвінки

Фiльтри
Сортування
Код товару: 30143
Цiна: 5 388.00 грн
Код товару: 45239
Цiна: 6 671.00 грн
Код товару: 45240
Цiна: 6 671.00 грн
Код товару: 27814
Цiна: 5 859.00 грн
Код товару: 26971
Цiна: 6 400.00 грн
Код товару: 27289
Цiна: 4 686.00 грн
Код товару: 46644
Цiна: 1 407.00 грн
Код товару: 45202
Цiна: 6 355.00 грн
Код товару: 29057
Цiна: 1 640.00 грн
Код товару: 28510
Цiна: 5 143.00 грн
Код товару: 28043
Цiна: 300.00 грн
Код товару: 27812
Цiна: 5 740.00 грн
Код товару: 28024
Цiна: 2 002.00 грн
Код товару: 25389
Цiна: 1 920.00 грн
Відео-дверні дзвінки

Відео-дверні дзвінки

Сьогодні можна купити на ринку будь-який відео-дверний дзвінок для будинку або квартири. Це просте, але необхідне обладнання для віддаленого сповіщення про прихід друзів або сусідів дає можливість зафіксувати того, хто стоїть перед вашими дверима, побачити і поговорити з відвідувачем до відкриття дверей.

Виникнення на ринку електроніки недорогих компактних відеокамер і LCD дисплеїв, що відрізняються малим енергоспоживанням, викликало появу таких побутових приладів, як відео-дверні дзвінки.

Такий пристрій можна розглядати як відеодомофон, який має обмежену сферу застосування. По суті він виконує основні функції сучасного домофону (виклик і односторонню відеорозмову з відвідувачем), але не вимагає найдорожчої частини самого домофона, що дохволяє майже в 3 рази знизити вартість функціоналу. Відеодзвінок на двері в квартиру є індивідуальним приладом, на відміну від домофона, що є пристроєм загального користування.

Конструктивно він являє собою електронний відеопристрій з кнопкою. Незважаючи на одноманітність ідеї, моделі виготовляють в найрізноманітніших варіантах, що відрізняються формою, розмірами, мелодіями звучання сигналу, підключенням до мережі, можливістю підключення замків і механічних дзвінків, сумісною з відеоспостереженням програмою, що повідомляє на мобільний телефон або ПК. Потрібно тільки обрати моделі, які підійдуть за функціями, якістю і вартістю.

Різновиди і функціональність

Квартирний відеодзвінок на вхідні двері в залежності від конструкції і цінового сегмента може виконувати кілька різних функцій. Основне призначення відеодзвінка — це можливість побачити відвідувача після того, як він натисне на кнопку виклику. Ці пристосування є прогресивним об'єднанням звичайних дверних вічок і кнопок дзвінка. У відео-дверних дзвінках роль вічка виконує мініатюрна відеокамера. В деяких моделях вона комплектуються кольоровим або чорно-білим рідкокристалічним дисплеєм, можливістю підключити сторонній ТВ-монітор. Для мережевих камер є можливість бачити гостя на екрані комп'ютера або смартфона.

Звичайний дверний дзвінок може виконувати наступні функції:

 • Подача звукового сигналу в квартиру.
 • Візуальний контроль простору перед дверима на екрані окремого підключеного пристрою.
 • Автоматичне фотографування всіх візитерів.
 • Можливість переговорів через мікрофон і динамік у дверному дзвінку і підключеному пристрої перегляду.

Більш складні і дорогі моделі мають розширений функціонал, що дозволяє виконувати додаткові дії:

 • Включення інфрачервоного підсвічування в умовах слабкого освітлення простору перед дверима.
 • Відеозапис при спрацьовуванні вбудованого датчика руху і за бажанням.
 • Можливість підключення до реєстратора відеоспостереження.
 • Дистанційне спостереження за зоною контролю відеодзвінка в локальній мережі з ПК, монітора відеореєстратора або з використанням мобільних пристроїв і через Інтернет.
 • Зустрічається функція автовідповідача за відсутності господарів.

Крім цих функцій, відеодзвінки можуть відрізнятися за технічними параметрами, до яких належать:

 • Чорно-біле або кольорове зображення.
 • Роздільна здатність відеокамери і екрану.
 • Кут огляду вбудованої відеокамери.
 • Спосіб підключення до локальної мережі (Ethernet або Wi-Fi).
 • Живлення (мережа або акумулятор).

Як правило будь-відео-дверний дзвінок виглядає як маленька коробочка з вбудованими мікрофоном і динаміком, з вічком камери і кнопкою виклику, до якої потрібно підключити адаптер змінного струму або вставити батарейки, і можна підключити до локальної мережі. Також часто ще підключається й зовнішній електромеханічний, електронний або бездротовий дзвінок. Деякі дзвінки підтримують підключення електроуправляємих замків. Однак зустрічаються і ті, що є сукупністю кількох елементів, об'єднаних в одну систему, і складаються з наступних вузлів: виклична зовнішня панель; основний блок з дисплеєм і органами управління.

Універсальною конструкцією виступає дротовий відео-дверний дзвінок, який вміє виконувати всі функції панелі домофона. Як правило до них можна підключати електрозамок і відкривати його дистанційно з програми. Може, правда бути пристрій, в якому замість замка за бажанням можна підключити дзвінок. Найчастіше такі моделі дзвонять в додаток на смартфоні, де можна вести розмову, спостерігати за територією перед дверима і відкривати замок, але є і такі, що працюють з ПК. В деяких моделях є підтримка підключення по Wi-Fi. А ось відео-дверні дзвінки, що підключаються тільки по Wi-Fi, як правило, не підтримують замки, але мають схему підключення електромеханічного або бездротового дзвінка. Ці моделі завжди працюють з мобільними додатками, що імітують домофон на мобільному пристрої.

Сучасні пристрої дозволяють не тільки фотографувати відвідувачів, але і записувати невеликі ролики на встановлену в них карту пам'яті (як правило в комплект не ходить), які зберігаються у відеоархіві, причому режим запису може включатися не тільки при натисканні кнопки дзвінка, але і при спрацьовуванні датчика руху. Використання Wi-Fi модуля, за допомогою якого можна здійснити підключення до інтернету, дозволяє власнику квартири, перебуваючи у від'їзді, контролювати все, що відбувається перед вхідними дверима з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Якщо модель оснащена GSM модулем, що зустрічається рідко, то вона може передавати на простий мобільний телефон SMS повідомлення і, при необхідності, зв'язати візитера з господарем по мобільному зв'язку.

Як вибрати відео-дверний дзвінок?

Основним критерієм вибору відео-дверного дзвінка можна вважати його функціонал, від якого залежить і ціна пристрою. Переплачувати просто за бренд не варто, адже вироби від менш відомих компаній виконують майже ті ж самі функції тільки за менші гроші. Застосування сучасних матеріалів і різноманітний дизайн дозволяють вибрати для своєї квартири саме те, що необхідно.

Відео-дверний дзвінок в квартиру сьогодні є досить популярним пристроєм, який затребуваний не тільки серед власників підприємств, але і серед рядових громадян. Вибираючи цей прилад, слід пам'ятати про те, що різні моделі відрізняються за своїми функціями. Тому при виборі потрібно уважно ознайомитися з можливостями і поорівняти їх зі своїми вимогами.

Не менш важливо, щоб обраний дверний дзвінок був встановлений за всіма правилами. Для цього рекомендується доручати цю роботу кваліфікованим фахівцям. Тільки в цьому випадку можна розраховувати, що ви зможете користуватися всіма перевагами цього пристрою протягом багатьох місяців, не турбуючись про необхідність його ремонту.

Вибирати відеодзвінок в квартиру необхідно відштовхуючись від декількох критеріїв. Серед них слід виділити наступні:

 • Необхідна функціональність. Цей критерій впливає на ціну. Досить часто відомі компанії завищують вартість обладнання, і клієнту доводиться доплачувати за бренд. У той же час існує велика кількість видів відеодзвінків на двері, ціна на які є набагато доступнішою. Вони мають той же набір функціональних можливостей, що і дорогі варіанти.
 • Використовуваний матеріал.
 • Спосіб передачі сигналу.
 • Наявність додаткових функцій.
Читати повністю