09.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчики пожежної сигналізації

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46224
Цiна: 750.00 грн
Код товару: 45445
Цiна: 656.00 грн
Код товару: 45238
Цiна: 182.00 грн
Код товару: 45145
Цiна: 178.00 грн
Код товару: 45125
Цiна: 863.00 грн
Код товару: 45123
Цiна: 825.00 грн
Код товару: 45006
Цiна: 1 554.00 грн
Код товару: 30249
Цiна: 258.00 грн
Пожежні датчики

Пожежні датчики — спеціальні пристрої, що визначають наявність ознак виникнення пожежі або підвищену пожежну небезпеку. Зазвичай в приміщеннях встановлюються кілька таких пристроїв, які стежать за наявністю диму або підвищенням температури. Кожен датчик пожежний тепловий підключений до єдиної мережі, яка:

  • сповіщає охоронний блок у будівлі,
  • сповіщає безпосередньо пожежну частину про пожежонебезпечну ситуацію,
  • активує системи пожежогасіння,
  • робить все одразу.

Датчики пожежної сигналізації бувають:

  • аспіраційні (аналізують повітря на наявність диму);
  • автономні (працюють від автономного джерела живлення і оперативно реагують на пожежонебезпечні ситуації);
  • лінійні (стаціонарні).

Найбільшу популярність завоював пожежний датчик димовий, який містить в собі невелику камеру, через яку проходить повітря з приміщення. У камеру подається інфрачервоне випромінювання, а на виході знаходиться світлочутливий аналізатор. При проходженні через камеру диму, ІЧ-промені відбиваються від нього і потрапляють на цей спеціальний приймач. Система аналізує дані і реагує на відхилення від норми.

Універсальність таких пристроїв полягає в тому, що часто перед безпосередньою появою відкритого полум'я в зоні спалаху виділяється великий обсяг диму. Причому виділення диму може відбуватися навіть протягом декількох годин. Це означає, що виникнення і розвиток пожежі можна попередити на самих ранніх етапах.

Купити пожежні датчики димові в Києві можна за допомогою замовлення на нашому інтернет-ресурсі

Останнім часом найбільшого поширення отримують датчики пожежної сигналізації в Україні, засновані на оптичному аналізі теплових випромінювань. Такі пристрої аналізують за допомогою інфрачервоних камер теплове випромінювання і надійно виявляють перевищення норми. У нашому інтернет-магазині ви можете переконатися, що ціна на датчик пожежний тепловий значно доступніша, ніж у конкурентів. Тому купити датчик диму в Україні вигідніше у нас.

Наш інтернет-магазин працює цілодобово, а в денний час ви також можете скористатися послугами онлайн-консультантів, які в повному обсязі володіють інформацією щодо характеристик і сфери застосування кожного виду пожежних датчиків. Вам допоможуть вибрати і купити датчик диму в Києві, той, що найбільше підійде конкретно для вас.

Читати повністю