01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Оптоволоконний кабель

Фiльтри
Сортування
New
Код товару: 47490
Цiна: 32.19 грн
New
Код товару: 47487
Цiна: 17.39 грн
New
Код товару: 47486
Цiна: 15.54 грн
Код товару: 29048
Цiна: 17.39 грн
Оптоволоконний кабель

Оптоволоконний кабель для інтернет-мереж

Для побудови телекомунікаційних магістралей використовується волоконно-оптичний кабель. Він має безліч переваг, основними з яких вважаються: велика ємність, висока швидкість передачі інформації, стабільність сигналу. Практично всі інтернет-провайдери використовують оптоволоконний кабель для створення глобальних та локальних мереж. Придбати його за розумними цінами ви можете у нас.

Будова та властивості оптоволоконних кабелів

Переваги волоконно-оптичного кабелю перед звичайним обумовлені особливостями його будови. Основний його елемент – прозоре оптоволокно, здатне передавати світлові сигнали. Діаметр цього волокна варіюється від 1,3 до 62,5 мкм, і воно є серцевиною кабелю. А як ізоляція використовується оболонка зі скла або пластику. Також конструкцією кабелю може бути передбачена зовнішня металева обплетення. Вона відповідає за захист виробу від негативних зовнішніх факторів.

Вирішивши купити оптоволоконний кабель у нашому магазині, ви можете не сумніватися в його ефективності, надійності, довговічності. Відмінними характеристиками таких пристроїв є:

  1. Здатність передавати сигнали великі відстані.
  2. Висока схибленість, можливість забезпечення конфіденційності інформації, що транслюється.
  3. Розмір загасання не вище 5 дБ/км.
  4. Широка смуга пропускання (для деяких оптоволоконних кабелів становить 1012 Гц).

При цьому єдиним недоліком оптоволокна є складність прокладки. Якщо ви хочете, щоб кабель працював якісно та без збоїв, монтаж його слід довірити фахівцям.

Види волоконно-оптичних кабелів

Залежно від типу виробу, якому ви віддасте перевагу, ціна на оптоволоконний кабель може змінюватись. За принципом роботи вони поділяються на дві категорії: багатомодові (мультимодові) та одномодові.

У багатомодових кабелів середня величина діаметра волокна становить 625 мкм. А зовнішня оболонка має товщину 125 мкм. Світлові промені в них рухаються різними траєкторіями і неодночасно досягають приймача. Це негативно відбивається на якості виробів, а й знижує їхню вартість.

Одномодові кабелі відрізняються вищою точністю та користуються популярністю на ринку. Вони всі промені рухаються однією шляху, завдяки чому форма сигналу мало змінюється. Діаметр центрального волокна таких пристроїв не перевищує 1,3 мкм, вони працюють на великих відстанях, забезпечують бездоганну якість зв'язку. У нас ви можете купити такі кабелі з доставкою без націнок та переплат.

Читати повністю