02.04.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Газові пальники

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Акция
Код товару: 46560
656.43 грн
Цiна: 385.00 грн
Акция
Код товару: 46565
1 439.90 грн
Цiна: 501.00 грн
Акция
Код товару: 46526
296.45 грн
Цiна: 193.00 грн
Газові пальники

Туристичний газовий пальник дозволяє швидко розігріти їжу, закип'ятити воду або навіть обігріти невеликий простір — туристичний намет або курінь. В якості палива використовуються балони з газом – пропаном, ізобутаном чи бутаном. В цілому газовий пальник вважається досить зручним пристосуванням для любителів туризму, риболовлі та полювання: легким, що займає мало місця і простим у використанні, з'єднується з газовим балоном за допомогою шланга або через різьбове з'єднання.

Конструктивні особливості

За словами досвідчених туристів, щоб похід вдався, потрібно добре харчуватися. Безумовно, в умовах далеких від цивілізації завжди можна розпалити багаття, але навіщо палити масу деревини заради літра кип'яченої води? Також у наш час почастішали випадки масового відключення електрики, при цьому не всі квартири підключені до централізованого газопостачання.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити пальник високої якості за найвигіднішими цінами. У каталозі нашої продукції представлено кілька популярних моделей, що відрізняються конструктивом та можливостями. Важливо підійти до питання вибору печі з усією відповідальністю та обрати справді хорошу модель, що підходить за всіма параметрами.

Газові туристичні пальники діляться на кілька категорій:

  • Невиносні – легкі, компактні та недорогі, газовий балон часто накручується зверху або збоку. Сучасні моделі мають вбудований п'єзопідпал, тому їх можна підпалити навіть у сирому місці, де не впоратися за допомогою сірників. Однак, такі конструкції можуть бути не сильно стійкими, до того ж на них не поставити об'ємний казанок або казан.
  • Виносні – окрема пічка, яка є основою, яка приєднується до балона за допомогою виносного шланга. Така плита має підвищену стійкість та надійність у роботі. Плюс також є той момент, що за рахунок шланга можна відставити піч подалі від балона, що також підвищує безпеку при експлуатації.
  • Інтегровані – система, в якій вітрозахисна частина, казанок і сам похідний газовий пальник з'єднані в єдину конструкцію – це дозволяє мінімізувати витрату палива та підвищити потужність пальника, щоб швидко закип'ятити воду або чай.

Варто пам'ятати, що газові пальники не працюють як обігрівачі приміщень або освітлювальні прилади у разі відсутності світла. Для цього варто розглянути інші товари.

Газові пальники також відрізняються за типами балонів, найпоширенішими є:

  • цангові – зустрічаються досить часто у продажу, недорогі, мають малу вагу, прості у використанні;
  • різьбові – надійні та довговічні, на шийці є різьблення, завдяки якому балон накручується на горілку;
  • клапанного типу – не мають втрат газу у місці з'єднання балона з горілкою;
  • проколювані – досить рідкісна конструкція, яку не можна знімати з пальника, доки не закінчиться паливо.

У нас ви можете в будь-який час купити пальник для відпочинку, туризму та господарських потреб. При необхідності ми готові надати додаткову консультацію щодо будь-якого з наших товарів.

Читати повністю