29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Гнучкі переходи

Гнучкі переходи призначені для захисту дротів від механічного впливу і надання приміщенню естетичного вигляду.

Фiльтри
Сортування
Код товару: 25802
Цiна: 176.00 грн
Код товару: 25748
Цiна: 462.00 грн
Код товару: 24645
Цiна: 89.00 грн
Код товару: 24644
Цiна: 89.00 грн
Код товару: 24643
Цiна: 77.00 грн
Код товару: 24642
Цiна: 77.00 грн
Гнучкі переходи

Купити гнучкий перехід

Гнучкий перехід представляє собою гофрований шланг з кріпильними коробочками і зйомними кришками. Матеріал переходу залежить від призначення і частоти використання. Вони призначені для встановлення між рухомими стулками дверей, воріт і нерухомою частиною стіни. Переходи встановлюють при проведенні кабельних ліній через зовнішні або внутрішні елементи будівлі, а також при введенні кабелів з розподільних пристроїв. Можна сказати, що дверні кабельні переходи є обов'язковою частиною будь-якої системи СКУД. Виробництво цих компонентів здійснюється окремою галуззю кабельно-дротової індустрії.

Застосування гнучких переходів

У сучасній квартирі або приватному будинку часто потрібно вводити безліч комунікацій, до яких відносять телебачення, відеоспостереження, телефонний зв'язок, інтернет і домофон. Але без певних пошкоджень, навіть в новобудовах, провести дані комунікації буде неможливо, якщо будівельники не подбають про те, щоб заздалегідь прокласти кабелі при плануванні в каналах прихованої проводки. В якості таких каналів виступають ПВХ або металевих трубки — переходи (дверні переходи з ПВХ мають чорний або білий колір із зовнішнім діаметром 13 міліметрів і внутрішнім — 9 міліметрів).

Сфера використання гнучких переходів

Гнучкі переходи широко використовують в будівлях для монтажу кабелів, електропроводки або інших електричних виробів. Дверні кабельні переходи захищають кабель від пошкоджень, перегинів і інших зовнішніх впливів.

Найбільш популярні такі канали-переходи у будівельників. З їх допомогою можна швидко і досить просто проводити монтажні і ремонтні роботи. Його часто використовують в тому випадку, коли немає можливості прокласти дріт всередині стін.

Купити гнучкий перехід варто для приміщень, в яких ремонт частково не завершений або лише планується. У такому разі перехід забезпечує швидкий і зручний доступ до проводки.

Дверні кабельні переходи виконані найчастіше в чорному і білому кольорі. Це дозволяє застосувати їх в інтер'єрі або екстер'єрі без порушення зовнішнього вигляду. Для прокладання дротів у приміщенні використовують кабельний перехід з полівінілхлориду (ПВХ гнучкий перехід). Він дозволяє захистити проводку або кабель від впливу механічного або кліматичного характеру. Купити гнучкий перехід можна в нашому інтернет-магазині, де пропонується широкий асортимент виробів, що відрізняються високою якістю, міцністю, надійністю і довговічністю. У нашому магазині Ви можете купити гнучкий перехід для кабелю як з ПВХ, так і з металу.

Читати повністю