14.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Гнучкі переходи

Гнучкі переходи призначені для захисту дротів від механічного впливу і надання приміщенню естетичного вигляду.

Фiльтри
Сортування
Код товару: 48232
360.00 грн
Бренд: "Yli Electronic", Китай

Загальна довжина: 500 мм
Розмір гофрованої труби: 450 х 12.7 мм
Внутрішній діаметр: 11 мм 
Вага: 90 г
Колір: сірий

Код товару: 25802
168.00 грн
Бренд: "Yli Electronic", Китай

Тип установки: внутрішній
Максимальний струм навантаження: 5A
живлення: 0-36VDC/VAC
Покриття контактів: латунь
Розміри: 46.8х15.7х27.8 мм
Вага: 260 гр

Код товару: 25748
440.00 грн
Бренд: "Yli Electronic", Китай

Загальна довжина 435 мм ;
Розмір гофрованої труби 348х20 мм ;
Внутрішній діаметр 15мм ;
Вага: 50 грам ;
Колір: сірий

Код товару: 24645
93.00 грн
Бренд: "Электрон", Украина

Дверний гнучкий перехід.
Довжина-50 см.
Колір-Чорний.
Материл-пластик.

Код товару: 24644
93.00 грн
Бренд: "Электрон", Украина

Дверний гнучкий перехід.
Довжина-50 см.
Колір-Білий.
Материл-пластик.

Код товару: 24643
81.00 грн
Бренд: "Электрон", Украина

Дверний гнучкий перехід.
Довжина-33 см.
Колір-Чорний.
Материл-пластик.

Код товару: 24642
81.00 грн
Бренд: "Электрон", Украина

Дверний гнучкий перехід.
Довжина-33 см.
Колір-Білий.
Материл-пластик.

Дивіться інші категорії сайту
Гнучкі переходи

Купити гнучкий перехід

Гнучкий перехід представляє собою гофрований шланг з кріпильними коробочками і зйомними кришками. Матеріал переходу залежить від призначення і частоти використання. Вони призначені для встановлення між рухомими стулками дверей, воріт і нерухомою частиною стіни. Переходи встановлюють при проведенні кабельних ліній через зовнішні або внутрішні елементи будівлі, а також при введенні кабелів з розподільних пристроїв. Можна сказати, що дверні кабельні переходи є обов'язковою частиною будь-якої системи СКУД. Виробництво цих компонентів здійснюється окремою галуззю кабельно-дротової індустрії.

Застосування гнучких переходів

У сучасній квартирі або приватному будинку часто потрібно вводити безліч комунікацій, до яких відносять телебачення, відеоспостереження, телефонний зв'язок, інтернет і домофон. Але без певних пошкоджень, навіть в новобудовах, провести дані комунікації буде неможливо, якщо будівельники не подбають про те, щоб заздалегідь прокласти кабелі при плануванні в каналах прихованої проводки. В якості таких каналів виступають ПВХ або металевих трубки — переходи (дверні переходи з ПВХ мають чорний або білий колір із зовнішнім діаметром 13 міліметрів і внутрішнім — 9 міліметрів).

Сфера використання гнучких переходів

Гнучкі переходи широко використовують в будівлях для монтажу кабелів, електропроводки або інших електричних виробів. Дверні кабельні переходи захищають кабель від пошкоджень, перегинів і інших зовнішніх впливів.

Найбільш популярні такі канали-переходи у будівельників. З їх допомогою можна швидко і досить просто проводити монтажні і ремонтні роботи. Його часто використовують в тому випадку, коли немає можливості прокласти дріт всередині стін.

Купити гнучкий перехід варто для приміщень, в яких ремонт частково не завершений або лише планується. У такому разі перехід забезпечує швидкий і зручний доступ до проводки.

Дверні кабельні переходи виконані найчастіше в чорному і білому кольорі. Це дозволяє застосувати їх в інтер'єрі або екстер'єрі без порушення зовнішнього вигляду. Для прокладання дротів у приміщенні використовують кабельний перехід з полівінілхлориду (ПВХ гнучкий перехід). Він дозволяє захистити проводку або кабель від впливу механічного або кліматичного характеру. Купити гнучкий перехід можна в нашому інтернет-магазині, де пропонується широкий асортимент виробів, що відрізняються високою якістю, міцністю, надійністю і довговічністю. У нашому магазині Ви можете купити гнучкий перехід для кабелю як з ПВХ, так і з металу.

Читати повністю