16.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Проектування систем відеоспостереження

Замовити проект

 

При проектуванні систем відеоспостереження необхідно враховувати побажання замовника що саме необхідно бачити. Скласти з клієнтом план розміщення відеокамер, передбачити кліматичні умови, карту роботи системи (фіксація по руху, за розкладом, цілодобову запис), глибину архіву збережених даних, антивандальний захист, додаткове (резервне) харчування, можливість дистанційного перегляду стану об'єкта і архіву подій, можливість інтеграції з іншими системами безпеки об'єкта.  

Приклад проекту системи відеоспостереження:

Для відеоконтролю за обстановкою в офісних приміщеннях з перебуванням відвідувачів і співробітників проектом прийняті до використання IP-відеокамери 4Mp і 2Mp моделей DH-IPC-B1B40P, DH-IPC-B1B40P виробництва фірми "Dahua".

IP-відеокамера 4Mp має фіксований об'єктив з горизонтальним кутом огляду 101 °, і призначена для формування відеозображення загальної обстановки біля входу в приміщення магазину. IP-відеокамери 2Mp мають варіофокальний об'єктив з горизонтальним кутом огляду 105˚, і призначені для формування детального відео зображення конкретних зон нагляду в приміщенні торгового залу, складу і коридору загального користування. Для отримання і реєстрації відео зображень від відеокамер в системі використовуються Мережевий реєстратор NVR4000-4KS2 виробництва фірми "Dahua" встановлено в приміщенні щитової на першому поверсі, з жорстким диском 3.5 "2TB WD. Управління системою і охоронне відеоспостереження за об'єктом організовується на мобільних пристроях відповідальних осіб . Для відображення відеоінформації на не передбачено комплектування системи монітором.

Проектування систем відеоспостереження

Проектування систем відеоспостереження

Замовити проект