30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Комутатори

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46737
Цiна: 2 788.00 грн
Код товару: 46660
Цiна: 8 372.00 грн
Код товару: 46659
Цiна: 9 464.00 грн
Код товару: 46423
Цiна: 2 149.00 грн
Код товару: 46333
Цiна: 1 259.00 грн
Код товару: 46090
Цiна: 898.00 грн
Комутатори

Вибір мережевих комутаторів

Для того щоб об'єднати в одну локальну мережу відразу кілька різних пристроїв, вам знадобиться мережевий комутатор. Також він відомий в розмовній мові як світч, тобто, перемикач. При цьому комутатор не просто транслює по мережі отримані ним дані, а передає їх адресно, строго пристрою-адресату. Але за необхідності з його допомогою можна організувати і розсилку.

Які бувають мережеві комутатори?

Крім основних функцій, якими відрізняються різні моделі, всі такі пристрої можна розділити на дві групи:

  • Неуправляємі комутатори. Вони доступні за ціною і автономні в роботі, без ручного управління, підходять для невеликих мереж.
  • Управляємі комутатори. Моделі з гнучкими налаштуваннями, які також здатні працювати в автономному режимі. Вони більш дорогі, але функціональні.

Де можна використовувати світчи?

Комутатор знадобиться вам, щоб організувати ефективне IP відеоспостереження, зокрема для системи безпеки на будь-якому об'єкті, чи то приватний будинок, чи офісний центр, чи територія підприємства. У даному випадку комутатор необхідний для того, щоб проводити по пристроях всередині мережі дані, які через нього надходять. Це сполучна ланка між усіма частинами системи.

Принципи вибору даних пристроїв

При покупці мережевого комутатора необхідно приділити увагу вибору характеристик, які безпосередньо впливають на ефективність, стабільність з'єднання, а також зручність управління обладнанням. Зокрема, мають значення такі особливості, як:

  • Кількість портів. Зазвичай від 5 до 48, від цього залежить, скільки пристроїв можна підключити до конкретної моделі.
  • Підтримка стандарту MDI / MDI-X в залежності, як обтиснута вита пара.
  • Швидкість передачі даних. Зазвичай їх кілька, наприклад, 10/100 Мбіт за секунду.
  • Можливість контролю потоку IEEE802.3x, задля запобігання втрати пакетів інформації під час їх передачі всередині мережі.

Де варто купити мережевий комутатор?

Якщо ви вже вирішили, який світч підійде вам за ціною та характеристиками, на сайті Ohrana.ua ви знайдете відповідну опцію. Його можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою у ваш регіон України. Також є можливість придбати обладнання самостійно. Це ви можете зробити в Києві в нашому магазині, розташованому за адресою проспект Лобановського (Червонозоряний), 196.

Читати повністю