30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Пожежна сигналізація

Фiльтри
Сортування
Код товару: 24648
Цiна: 153.00 грн
Код товару: 29448
Цiна: 5 030.00 грн
Код товару: 45167
Цiна: 37 422.00 грн
Код товару: 24522
Цiна: 320.00 грн
Код товару: 29499
Цiна: 942.00 грн
Код товару: 29559
Цiна: 734.00 грн
Код товару: 29533
Цiна: 492.00 грн
Код товару: 26703
Цiна: 5 376.00 грн
Код товару: 26569
Цiна: 140.00 грн
Код товару: 26677
Цiна: 1 926.00 грн
Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація встановлюється з метою своєчасного виявлення та сповіщення про виникнення пожежі або перших її ознак. Вона особливо актуальна для приміщень з наявністю високотехнологічного обладнання, вибухонебезпечних речовин, а також для місць скупчення великої кількості людей.

Комплектація

Повноцінна система пожежної сигналізації складається з наступного переліку пристроїв:

  • Датчики.
  • Приймально-контрольний прилад.
  • Пристрої сповіщення.
  • Живлення.

Живлення здійснюється від акумулятора або електромережі. Можливий комбінований варіант, коли акумуляторна батарея виступає в ролі резервного джерела живлення. Для централей використовують блоки безперебійного живлення, які в разі зникнення електрики здатні підтримувати роботу протягом декількох годин.

Продаж пожежної сигналізації — одна зі сфер роботи нашої компанії. Якщо вам знадобиться консультація фахівців, зателефонуйте і задайте менеджеру ваші запитання.

Види датчиків

Основним елементом, що відповідає за виявлення спалаху є датчики, установка яких проводиться відповідно до затвердженої схеми. Їх можна розділити на димові, теплові, комбіновані і датчики полум'я.

Димові

Принцип роботи полягає у виявленні частинок диму в повітрі. Фіксація проводиться за допомогою інфрачервоного променя. Датчик може виявитися неефективним в запилених кімнатах.

Теплові

Працюють на основі аналізу температури і спрацьовують при різкому перепаді. Бувають інтегральні і порогові. Використовуються на об'єктах, де причиною пожежі може стати саме висока температура.

Комбіновані

Найчастіше використовується комбінування аналізу стану задимленості і температури повітря. Це зменшує ризик помилкового спрацьовування системи. Цей варіант більш надійний.

Датчики полум'я

Вони реагують на появу відкритого вогню або тліючого вогнища. Такі пристрої ефективні в приміщеннях, де вогню може і не передувати поява задимленості. Вони виявляють загоряння на ранніх етапах, і сигнал вчасно передається на ППК.

Види сигналізацій

Кожна охоронно-пожежна сигналізація відноситься до одного з наступних видів:

  • Безадресна. Ще називається пороговою. Використовується для невеликих за територією об'єктів.
  • Адресна. Монтаж такої системи проводять на середніх і великих площах, де разом з сигналом тривоги передаватиметься і точне місце розташування точки спалаху (назва приміщення і номер елемента, що спрацював). Має перевагу щодо інформативності та можливості контролю за працездатністю.
  • Адресно-аналогова. Постійно автоматично передає на централь інформацію про температуру повітря, рівень задимленості тощо. Це дозволяє відстежувати і запобігати спалаху. Оскільки технічні засоби постійно передають інформацію, їх несправність буде швидко виявлена, що забезпечить безпеку об'єкта.

Ціна пожежної сигналізації залежить від обраного типу системи, обладнання і кількості комплектуючих.

Де купити?

Якщо ви хочете купити пожежну сигналізацію, ви можете звернутися в наш інтернет-магазин. Наша компанія надає широкий вибір адресних і безадресних сигналізацій для великих і невеликих об'єктів. Якщо ви хочете перед покупкою особисто ознайомитися з товаром, відвідайте один з магазинів для самовивозу, які знаходяться в Києві та Запоріжжі.

Доставка по території України здійснюється Новою Поштою. У столиці є послуга доставки кур'єром. Для отримання додаткової інформації напишіть нам у Viber, Telegram або зателефонуйте на один із зазначених телефонів.

Читати повністю