30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Кабель сигнальний

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46409
Цiна: 7.01 грн
Код товару: 46271
Цiна: 4.94 грн
Код товару: 46270
Цiна: 2.94 грн
Код товару: 46269
Цiна: 8.97 грн
Код товару: 46122
Ціну уточнюйте
Код товару: 46121
Ціну уточнюйте
Кабель сигнальний

Сигнальний кабель для систем безпеки

В основі слабкострумових комунікаційних ліній використовується багатожильний кабель. Для передачі сигналів в такому дроті є струмопровідні жили (через них сигнал від датчика або детектора надходить до головного пристрою). Сигнальний кабель для охоронних або пожежних систем можна придбати в цьому розділі інтернет-магазину.

Які кабелі бувають

В основі кабелю використані металеві жили, які розраховані на слабкострумове навантаження. За ним передається сигнал (при цьому кількість провідників коливається від 2 до 16, а їх перетин може бути 0,22 мм, 0,4 мм, або 0,8 мм). Для під’єднання до пожежної сигналізації використовуються стійкі до вогню дроти.

У нашому магазині ви можете придбати сигнальний кабель з двома видами жил:

    1. Мідь, яка відрізняється підвищеною гнучкістю, кращим проведенням сигналу, малим опором і довговічністю. Мідь дорожче, але використовується частіше.
    2. Алюміній. Цей матеріал має більший опір, але завдяки ціні використовується в системах, захищених від вологи (алюміній може окислюватися при контакті з водою).

Найчастіше в сучасних системах безпеки (наприклад, в системі відеоспостереження) використовуються екрановані кабелі. У них між провідником і оболонкою встановлено фольгований екран, який захищає від перешкод. Він необхідний, якщо поруч з місцем прокладання кабелю розташоване електричне обладнання. Кабель буде добре екранувати, і перешкоди електромагнітного поля не завадять нормальній передачі сигналу.

Чому варто придбати кабель саме у нас

Каталог нашого магазину пропонує великий вибір товарів для безпеки. У нас можна придбати системи безпеки, окреме обладнання для захисту, а також аксесуари і складові частини. Ціна на сигнальний кабель в магазині залишається вигідною, бо наша компанія замовляє товари безпосередньо від постачальників, минаючи посередників.

Ми пропонуємо зручні варіанти доставки по Україні, в Києві є самовивіз. Перед замовленням ознайомтесь з характеристиками товарів або зверніться за консультацією до наших менеджерів.

Читати повністю