30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Комплекти Wi-Fi відеоспостереження

Фiльтри
Сортування
Комплекти Wi-Fi відеоспостереження

Як вибрати комплект відеоспостереження Wi-Fi

Охорона заміського будинку, міської квартири, магазину або складського приміщення завжди була пріоритетним завданням для власника. Сьогодні, завдяки комплекту відеоспостереження, з питаннями безпеки легко впоратися.

Відеоконтроль набагато ефективніший традиційних датчиків руху. Тепер можна не тільки отримати тривожний сигнал, але і отримати повне зображення того, що відбувається під час вашої відсутності.

Основні функції комплекту

Сучасний комплект відеоспостереження Wi-Fi складається з декількох камер і відеореєстратора. Він дозволяє не тільки переглядати запис з архіву, а й робити відеорегістрацію у встановлений час, постійно або при виявленні рухомих об'єктів. Крім того, система дозволяє:

  • зупинити запис будь-якої камери дистанційно;
  • контролювати посягання на оптику, в разі з несанкціонованого закриття, засвічувати або змінювати кут огляду;
  • давати віддалений доступ до інформації (за допомогою встановленого на планшет або смартфон додатку);
  • використовувати хмарний сервіс для зберігання файлів.

Що врахувати при виборі

При встановленні відеокомплекта важливу роль відіграє кількість камер і якість запису. Сьогодні доступні комплекти з кількістю камер — від однієї до восьми, які можна встановити як всередині приміщення, так і зовні. Для внутрішнього розміщення можна встановити купольні камери, які забезпечують хороший кут огляду.

Для зовнішнього спостереження можна вибрати циліндричні камери в захищеному корпусі.

Аналогові камери сьогодні не випускаються. Замість них можна вибрати і купити камери з високою роздільною здатністю HD-TV. Вони забезпечують зображення високої якості і мають доступну ціну.

Цифрові бездротові комплекти з камерами IP виробляють оцифровку знятого матеріалу прямо в камері, а відеореєстратор виконує функцію зберігання файлів і необхідний для зв'язку. Зображення має високу деталізацію і не спотворюється від електромагнітних завад.

Комплекти відеоспостереження Вай-Фай обладнані швидкісними модулями, тому виключається будь-яка затримка при передачі інформації. Даний комплект — оптимальний вибір, якщо немає можливості прокласти кабель до кожної камери.

Комплект Wi-Fi відеоспостереження доступний для всіх бажаючих в інтернет-магазині Ohrana.ua. На сайті можна ознайомитися з докладним описом обладнання та оформити доставку до Києва або будь-яке інше місто України.

Читати повністю