14.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Запобіжники

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
Код товару: 26107
2.46 грн
Бренд: "DAIER", Китай

Потужність: 0,5 А
Типорозмір: 5Х20мм
Матеріал корпусу: скло

Код товару: 24490
16.40 грн
Бренд: Другой

Призначення: тримач запобіжника.
Спосіб фіксації: « байонет»-натиск з поворотом.
Матеріал корпусу: нейлон.
Напруга: 250В.
Сила струму: 10А.

Код товару: 24435
24.60 грн
Бренд: Другой

Призначення: клемний блок з тримачем запобіжника.
Колір корпусу: сірий.
Кількість контактів: 2.
Напруга: 300В.
Сила струму: 6А.

Дивіться інші категорії сайту
Запобіжники

Запобіжники – захистіть мережу з Ohrana.ua

Запобіжник – необхідний допоміжний елемент будь-якої електричної мережі. Саме він захищає від коротких замикань та дозволяє зберегти будь-яке обладнання, підключене до мережі та продовжити термін його служби. Це комутаційний пристрій, який здатний у разі аварії або перепадів напруги відключати ціль частково та повністю без участі людини.

Навіщо потрібний запобіжник?

Працюючи від мережі зі стабільними показниками, техніка і обладнання можуть працювати практично необмежений час. При цьому у разі перепадів напруги, частих перевантажень або аваріях, навіть найякісніша техніка вийде з ладу. Перепади напруги в мережі призводять до скорочення терміну експлуатації техніки та освітлювальних приладів, а також підвищують ймовірність пожеж.

І це не найстрашніше. Аварії в електричній мережі здатні завдати величезних збитків на виробництві та загрожують життю людей. Вберегти обладнання, електричну мережу і навіть людей здатний недорогий пристрій – електричний запобіжник. Саме їх ви можете вибрати та купити в даному розділі каталогу нашого магазину.

Кому варто купити запобіжники?

Купувати такі допоміжні елементи потрібно всім, хто хоче захистити себе від проблем із електромережею та захистити всі електроприлади. Зазвичай такі запобіжники купують професійні електрики чи ті, хто хоче організувати стабільну електричну мережу комерційного та виробничого приміщення.

На нашому сайті ви можете не тільки купити запобіжники та збільшити час роботи техніки, але й замовити клемники та тримачі для запобіжника.

Чому купити електрозапобіжники слід у нас?

Ми пропонуємо електрозапобіжники, які мають корпус з міцної кераміки або скла і вставку з матеріалів, що легко плавляться.

В електронному каталозі ви знайдете запобіжники для електричної мережі 220 або 380 В. Вони виконані з міцного скла і здатні захистити від перевантажень і короткого замикання.

Переваги нашого магазину, це:

  • Доступні ціни на товари.
  • Великий вибір обладнання від провідних постачальників.
  • Гарантія якості продукції.
  • Зручні засоби оплати.
  • Доставка по всій Україні.

Якщо у вас залишаться питання або виникнуть проблеми з вибором – звертайтесь до консультантів магазину. Вони із задоволенням та професіоналізмом допоможуть вибрати та купити потрібний товар.

Читати повністю