29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Система захисту від протікання води

Фiльтри
Сортування
Код товару: 29359
Цiна: 4 533.00 грн
Код товару: 29357
Цiна: 505.00 грн
Система захисту від протікання води

Система Антипотоп — частина безпеки вашого будинку

Система Антипотоп захистить ваш будинок від протікання! В інтернет-магазині Охрана.юа можна купити якісні системи, які допоможуть запобігти затопленню. Система захисту від протікання води є важливою складовою безпеки і комфорту будинку.

Пропонуємо придбати товари компанії Gidrolock. Такі сигналізації є гарантом якості і надійності. У нас доступні ціни, оскільки товари ми отримуємо безпосередньо від виробника, минаючи посередників.

При виборі такої техніки потрібно звертати увагу на бренд і вибирати тільки якісних, перевірених постачальників. Також зверніть увагу на напругу, за якої буде працювати сигналізація. Для безпечної роботи підійде напруга 24 В, або окреме енергозабезпечення. У наявності сигналізації, які працюють на батарейках.

Для чого потрібен захист від протікання?

Купити захист від протікання води потрібно, щоб уникнути серйозних пошкоджень у разі порушення цілісності труб. Такий захист не тільки попередить вас про небезпеку завдяки вбудованій сигналізації, але і допоможе зупинити повінь. Деякі моделі оснащені контролерами, які перекривають труби в разі аварії.

Разом з датчиками диму, руху і удару, система антизатоплення допоможе створити безпечний і комфортний будинок.

Система антипотоп складається з наступних елементів:

  1. Датчики, які встановлюються в місця, де можливе протікання. У комплекті зазвичай 3-4 датчика. Цього вистачить для стандартної квартири або невеликого будинку. Вони можуть працювати від мережі або зовнішнього джерела живлення.
  2. Контролер, що реагує на сигнали від датчиків, закриває воду і передає інформацію користувачу.
  3. Електрокрани, які можуть автоматично перекрити трубу по сигналу.

Системи, представлені в нашому магазині, не реагують на бризки і краплі, які завжди є при митті посуду. Вони дуже точні і чутливі, але запрограмовані так, щоб реагувати тільки на затоплення. Щоб не помилитися у виборі, краще купувати таке обладнання комплектом, а не підбирати складові самостійно. Ціна на Антипотоп в нашому магазині залишається доступною.

Асортимент магазину

Завдяки відсутності посередників, у нас найбільший асортимент товарів в Україні, гарантія якості та вигідні ціни. Всі товари з каталогу в наявності, доступна доставка по Україні в будь-який регіон і самовивезення в Києві.

Ціна на систему захисту від протікання води буде залежати від кількості датчиків, типу живлення і виду блоку живлення. Всі прилади, представлені на сайті, відповідають ступеню захисту IP65 і витримують тиск рідини до 64 атмосфер. Є моделі з автономним або мережевим живленням.

Якщо вам потрібна консультація по підбору пристрою або замовленню товарів, звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину.

Читати повністю