24.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Автономний Wi-Fi датчик протікання води Neo Smart Water

немає в наявності
Фото 1 Автономний Wi-Fi датчик протікання води Neo Smart Water
Фото 2 Автономний Wi-Fi датчик протікання води Neo Smart Water
Фото 3 Автономний Wi-Fi датчик протікання води Neo Smart Water
Фото 4 Автономний Wi-Fi датчик протікання води Neo Smart Water
Фото 5 Автономний Wi-Fi датчик протікання води Neo Smart Water
+1
Код товару: 28012
986.00 грн
  Бренд: "Aoke", Китай

  Wi-Fi детектор затоплення. Внутрішнє застосуванняДатчик затоплення
  Виявлення протікання води в приміщенні.
  Ступінь захисту: IP67
  Дальність передачі сигналу: 45 м .
  Живлення: 1 батарейка CR2 x 1 .

  Готове рішення з оповіщенням на телефон за допомогою Wi-Fi , з використанням мобільного додатка Tuya Smart на Android і IOS .

Гарантія
14 днів офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Wi-Fi бездротовий датчик затоплення Neo Smart Water складається з блоку обробки (радіопередавача) і виносного датчика, виконаного у вигляді таблетки або диска, який приєднується до передавача за допомогою дроту.

Працює датчик дуже просто. При попаданні води на струмопровідні елементи плати датчика, сигнал надходить по дроту до блоку обробки, після чого блок починає видавати звуковий сигнал, і подає оповіщення на додаток Tuya Smart, який встановлюється на ваш телефон на Android і IOS. Передача на телефон повідомлення про затоплення відбувається за рахунок вашої домашньої Wi-Fi мережі по протоколу IEEE 802.11b/g/n або автономного підключення між телефоном і датчиком.

Для прив'язки датчика до додатка, встановленого на телефоні через домашню Wi-Fi мережу, необхідно: зняти верхню кришку блоку обробки, повернувши її проти годинникової стрілки, після чого прибрати захисну плівку з батареї. Далі необхідно запустити додаток Tuya Smart, вибрати "Додати пристрій", "Інше", після цього затиснути кнопку на платі блоку приблизно на 6 секунд. При цьому світлодіод буде горіти червоним. Після того як він згасне, необхідно відпустити кнопку, після чого світловий індикатор на блоці обробки почне випромінювати короткі світлові імпульси. У додатку тепер варто запустити пошук пристрою. Прилад прив'язаний.

Aoke Neo Smart WaterAoke Neo Smart WaterAoke Neo Smart Water

При отриманні тривоги від датчика в додатку з'явиться звукове та екранне повідомлення про витік води.

Aoke Neo Smart Water

Wi-Fi бездротовий датчик затоплення Neo Smart Water необхідно встановлювати в місцях, де найбільш ймовірно можливе протікання води: в ванних кімнатах, під ванною, біля піддонів, поруч з лічильниками води, насосами, бойлерами або пральними машинками. Блок обробки розміщується на стіні, а передавач на рівні підлоги. Корпус датчика має високий ступінь захисту від попадання вологи IP67. Живлення блоку здійснюється за допомогою однієї батареї CR2. Термін служби від однієї батареї — до 5 років в режимі очікування.

Aoke Neo Smart Water

Експертна думка
Фото Автономний Wi-Fi датчик протікання води Neo Smart Water
Александр К.

Данный датчик затопления состоит из радиопередатчика и непосредственно датчика. Датчик подключается проводом через разъем к радиопередатчику и имеет степень защиты IP67, поэтому спокойно может находится в воде, чего нельзя сказать про радиопередатчик. Исходя из этого при монтаже данных устройств настоятельно рекомендуется передатчик устанавливать как можно выше от датчика, при этом датчик должен находится как можно ниже к полу, чтобы при протечке воды, сразу же оповестить об этом. Устройство легко переносится, быстро и легко монтируется, а также просто настраивается. Не стоит забывать, что устанавливать датчик нужно в местах с хорошим покрытием Wi-Fi. Оповещение о протечке приходит в приложение Tuya Smart, которое устанавливается на смартфон. К недостаткам датчика можно отнести полную автономность - невозможность подключения его к охранным комплектам. Данное устройство невозможно подвязать централи. Поэтому, если вы хотите поставить несколько таких датчиков, то в приложении нужно будет добавлять, настраивать и контролировать каждый датчик по отдельности.

Характеристики
Протокол:IEEE 802.11b / g / n
Тип бездротової мережі:2,4 ГГц
Струм в режимі очікування:10 мкА
Час роботи в режимі очікування:до 5 років
Діяльність роботи по бездротовій мережі:45 м
Батарея:CR2 x 1
Габаритні розміри:67x 24 мм
Робоча температура:0 ℃ -40 ℃
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Сергей
15 серпня 2021 04:47

Стоит, слава Богу не срабатывает, все хорошо! Но я его проверил, воды налил – то он сразу сработал!

Відповісти
Ответить на отзыв
Александр
29 липня 2021 05:14

Поставивили, настроїли. В тестовому режимі провірили – все працює. Аварійних ситуацій поки не було, надіюсь і не буду

Відповісти
Ответить на отзыв
Алла
26 лютого 2019 02:05

Хорошая модель, я купила 3 датчика, установила под ванной, на кухне и под машинкой. Синхронизировать со смартфоном удалось сразу, это оказалось несложно. Зато теперь не опасаюсь затопить соседей.

Відповісти
Ответить на отзыв