01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Муляж камери відеоспостереження

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 24797
Цiна: 200.00 грн
Код товару: 29945
Цiна: 206.00 грн
Код товару: 24846
Цiна: 256.00 грн
Код товару: 46388
Цiна: 422.00 грн
Код товару: 24734
Цiна: 196.00 грн
Код товару: 25969
Цiна: 413.00 грн
Код товару: 24634
Цiна: 349.00 грн
Код товару: 24779
Цiна: 188.00 грн
Код товару: 24632
Цiна: 225.00 грн
Код товару: 24515
Цiна: 165.00 грн
Муляжі камер відеоспостереження

Муляж камери спостереження імітує справжнє обладнання з високим ступенем реалістичності та гарною якістю виконання. Основне призначення імітаторів — створення ілюзії спостереження з використанням спеціального обладнання. За зовнішнім виглядом, камера муляж може абсолютно не відрізнятися від натуральної відеокамери. Лампочка-світлодіод, що постійно мигає, зовнішнє виконання та наявність поворотних механізмів не дозволять зловмиснику навіть запідозрити те, що перед ним муляж.

Муляж відеокамери можна використовувати і в торгових приміщеннях. Через торговий зал проходить чимало людей і встежити за ними немає ніякої можливості. На установку реальної системи спостереження коштів немає. В цьому випадку, досить буде встановити кілька справжніх камер відеоспостереження, а решту поставити муляжі. Така система працює дуже добре. Ніхто й не запідозрить наявність імітаторів в системі, а, значить, і ймовірність крадіжок стане значно меншою.

Класифікація муляжів камер

Муляжі відеокамер для спостереження відрізняються один від одного за способом монтажу і типу використання. Ціна їх різна.

  • Для використання всередині приміщень. Купити муляж цього виду можна за значно меншою ціною, ніж вуличний. Виготовляється така імітація з якісного пластику, працює від звичайних батарейок і має компактні габарити. Встановити такий муляж можна на стелі або стіні.
  • Муляжі камер відеоспостереження в Києві для використання зовні приміщень. Корпус муляжу камери спостереження герметичний. Він може бути виконаний з металу або хорошого пластика. Змонтувати муляж можна на будь-яких поверхнях, з використанням шурупів і кронштейнів. Рекомендується встановити такий муляж під дахом або під навісом, щоб уберегти від опадів і сонячних променів. Вулична імітація камери може оснащуватися механізмом повороту і датчиком руху.

Є такі різновиди муляжів камер:

  • Імітатор зі світловою індикацією. Світлодіодна лампочка постійно блимає, створюючи ефект того, що ведеться відеозапис. Такий індикатор підсилює схожість зі справжньою відеокамерою.
  • Муляж камери з датчиком руху (величина дальності виявлення коливається від 2 до 5 м). При попаданні об'єкта в межі області виявлення, камера починає рухатися і включається світлодіодна лампа. Можливе відключення датчика за допомогою перемикача на корпусі виробу.
  • Зовнішній імітатор відеокамери, оснащений поворотним механізмом. Муляж в точності відтворює рух справжньої відеокамери. При вигляді такого засобу спостереження, непроханий гість багато разів подумає, перш ніж проникнути на чужу територію. Вартість такого обладнання трохи вища за моделі для внутрішнього використання.

Купити муляж камери відеоспостереження в Києві значить, захистити будинок, територію, офісне або торгове приміщення від несанкціонованих вторгнень.

Як купити імітацію відеокамери?

Купити муляж камери відеоспостереження в Україні можливо через інтернет-магазин. Покупки на нашому сайті не просто вигідні, але і дуже зручні. Виберіть товар, наявний у продажу, в каталозі і відправте його у віртуальну корзину. Вся покупка займе лише кілька хвилин. Якщо виникнуть питання, пов'язані з купівлею або оформленням заявки, зателефонуйте нам, і ви отримаєте детальну консультацію. Можлива доставка по всій Україні.

Читати повністю