15.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Чохли для газових балончиків

Фiльтри
Сортування
Код товару: 44727
177.00 грн
Бренд: "НПП "Эколог", Украина

Розмір балончика: універсальний
Розмір чохла:
висота максимальна: 150 мм
висота мінімальна: 120 мм
товщина: 25 мм
ширина: 55 мм
Підходить для балончиків 25 мл, 58 мл, 65 мл и 100 мл

Дивіться інші категорії сайту
Чохли для газових балончиків

Чохол для газового балончика

Перцеві балони — це один з найпоширеніших видів зброї, який використовується для самозахисту. А чохли для газових балончиків в Україні — один з кращих аксесуарів для них. Навіщо взагалі потрібен футляр і де його придбати? Читайте в цій статті.

Використання чохлів

Газові балончики, наприклад, перцевий, дуже часто використовуються співробітниками охоронних організацій, правоохоронними органами і цивільними особами, які живуть в небезпечних районах. Якщо балон покласти кудись в сумку, то в разі небезпеки ви не зможете його швидко знайти і використовувати. Деякі носять в кишені засіб захисту. Звідти його легше дістати, ніж з сумки, але в цьому є і мінуси: балон може легко випасти і загубитися, його можуть витягнути, при пошкодженні він може розлитися і забруднити одяг і т.д. До того ж при температурі -8°С і нижче він втрачає свою ефективність, тому взимку краще не носити його в кишені.

Погодьтеся, що зручніше мати балон при собі, наприклад, носити на поясі. Тому можна купити чохол для газового балончика і прикріпити до ременя. Так часто роблять співробітники правоохоронних органів і охоронці. Навесні, влітку і восени можна носити балон на поясі, а взимку, в мінусову температуру, прикріплювати до внутрішньої стороні сумки. Дівчатам можна носити балон в футлярі, прикріпивши його до сумки, круглий рік. Якщо ж хочете носити в кишені, то чохол вбереже балончик від пошкоджень і забруднення одягу.

Матеріали для чохлів

Використовують абсолютно різні матеріали для пошиття футлярів. Найчастіше це шкіра темного (чорного) кольору. Чохли для газових балончиків в інтернет-магазині Ohrana.ua зроблені тільки з якісних матеріалів, тому будуть служити довго. Закривається футляр на металеву кнопку. Кріпиться до поясу через проріз. Його легко прикріпити до ременя, тому легко діставати балон з чохла. Це можна зробити однією рукою, що дасть ефект несподіванки для супротивника і допоможе швидко знешкодити його.

Вартість футлярів для балончиків

Ціна чохлів для газових балончиків залежить від розміру балона: якщо це великий, на 100 мл, то футляр буде коштувати дорожче. Для середнього і маленького балона шкіряних матеріалів йде менше, тому й коштують вони дешевше. Футляри для середніх балончиків (до 65 мл, наприклад, часто поширені на 58 мл і 65 мл) і маленьких (на 25 мл) коштують приблизно однаково, оскільки в останніх використовується ще і карабін, який кріпиться до поясу.

Футляри підходять для балонів різних фірм, на ціну впливає тільки розмір засобу для захисту. Загалом, вибирайте за обсягом вашого газового балона. Щоб правильно знайти футляр, подивіться характеристики перцевого спрею, а потім вибирайте чохол для газового балончика в каталозі в нашому інтернет-магазині. Там величезний вибір товарів за доступними цінами.

Де придбати чохол?

Онлайн-шоп Ohrana.ua містить тільки якісні товари. Якщо вам складно підібрати потрібну річ, вам допоможуть наші консультанти. Якщо потрібен не тільки футляр, але і сам засіб для самозахисту, то консультанти підкажуть, на які товари зараз знижка, який газовий балончик найкраще для вас підійде і який буде комфортно тримати в руці. Вироби доставляються швидко в будь-яку точку країни. Чохли для газових балончиків в Києві або в Запоріжжі можна вибрати особисто, приїхавши в магазин і самому оцінивши матеріал. Тут також покажуть, як ним користуватися. Ви зможете поміряти футляр на свій ремінь і точно будете впевнені, що вибрали відповідний чохол.

Читати повністю