04.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Бездротові GSM сигналізації

Фiльтри
Сортування
Код товару: 47071
Ціну уточнюйте
Код товару: 47072
Ціну уточнюйте
Код товару: 46915
Цiна: 5 340.00 грн
Код товару: 46527
Цiна: 5 340.00 грн
Код товару: 46115
Цiна: 10 399.00 грн
Код товару: 46111
Цiна: 10 399.00 грн
Код товару: 45255
Цiна: 10 524.00 грн
Код товару: 44687
Цiна: 16 799.00 грн
Код товару: 44690
Цiна: 16 799.00 грн
Код товару: 29394
Цiна: 3 626.00 грн
Код товару: 27906
Цiна: 1 729.00 грн
Код товару: 27905
Цiна: 1 729.00 грн
Бездротові GSM сигналізації

Бездротова сигналізація — це охоронна система, всі елементи якої підключаються і взаємодіють без дротів (або з мінімальною їх кількістю). Для передачі даних усередині системи використовується радіосигнали.

Комплект бездротової сигналізації

Бездротова GSM сигналізація для будинку включає:

  • Охоронні датчики пристрою. Контролюють цілісність і безпеку об'єкта, визначаючи спроби несанкціонованого проникнення і розкрадання майна. Як детектори, найчастіше, виступають інфрачервоні датчики руху, здатні визначити неквапливі рухи людини навіть в темряві. Також часто використовують датчики відкриття, за допомогою яких блокують двері та вікна. Бездротова сигналізація для будинку може включати і інші датчики, наприклад, пожежі, протікання води, розбиття скла тощо.
  • Сирена — звуковий або світлозвуковий засіб сповіщення про тривогу. Видає гучний і пронизливий звук, орієнтований на відлякування порушника і звернення уваги.
  • Централь — охоронний пристрій, що виконує прийом і обробку сигналів від датчиків, включення сирени, а також передачу сигналу тривоги на пульт або на телефон користувача.

Бездротова GSM сигналізація для будинку і інших об'єктів характеризується наявністю бездротових датчиків, які працюють від батарейок і повідомляють про порушення по радіоканалу. Такі датчики є простими в монтажі та не вимагають прокладання дротів, а також можуть бути демонтовані і перенесені на інший об'єкт. Така сигналізація з бездротовими датчиками стане незамінним помічником в охороні об'єктів, де ремонт вже завершений і прокладання дротів вже неможливе.

Бездротова сигналізація: переваги

  • Простий монтаж. Встановити таку сигналізацію зможе кожен, при цьому не потрібні спеціальні навички і обладнання.
  • Мобільність. Бездротові сигналізації можна перенести з об'єкта на об'єкт. Це дуже корисно для охорони зйомного офісу або орендованої квартири. При зміні орендодавця вам не доведеться дарувати куплену Вами систему. Ви зможете забрати її з собою і встановити на новому місці.

Недоліки і слабкі місця

  • Висока ціна. Бездротові датчики коштують дорожче дротових (такого ж класу). При побудові великої системи охорони з великою кількістю елементів різниця у вартості датчиків може збільшити вартість всієї системи в рази в порівнянні з дротовим аналогом.
  • Обслуговування елементів живлення. У кожному бездротовому датчику є джерело живлення — як правило батарейки, які вимагають періодичної діагностики і заміни. Сучасні бездротові сигналізації для дому та офісу здатні автоматично контролювати заряд батарей і завчасно повідомляти про розряд. Однак це не позбавить вас від необхідності розбирати датчик і вручну міняти батарейки.
  • Зникнення сигналу. Датчик, підключений дротами, постійно контролюється централлю і при обриві дроту або виході датчика з ладу відразу повідомить про проблему. У свою чергу, бездротові датчики, встановлені занадто далеко від централі або ті, що працюють в умовах перешкод, можуть бути "непочутими" централлю і не передати сигнал тривоги. Після монтажу, а також в процесі експлуатації не рідше ніж кожні 6 місяців ретельно тестуйте датчики на працездатність і зв'язок з центральним блоком.

Отже, правильний вибір (дротова чи бездротова сигналізація) повинен грунтуватися на підставі особливостей вашого об'єкта. Іноді переплата за бездротові датчики з лишком окупається економією на монтажі. І навпаки, на таких об'єктах, як гараж або невеликий склад, де краса стоїть на другому місці, можна повозитися з дротами, і в результаті отримати більш надійну і невибагливу систему за менші гроші.

Якщо ви збираєтеся купити бездротову сигналізацію для дачі, гаража або іншого неопалюваного приміщення, обов'язково ознайомтеся з робочим температурним режимом обраної сигналізації і використовуйте тільки якісні алкалінові батарейки, щоб уникнути замерзання і відключення пристроїв.

Порівняльна таблиця GSM сигналізацій китайського і українського виробництва

Модель

GSM 10A

GSM G10A
GSM 30A
GSM MINI RK SMART GSM RADIO
Дротові шлейфи 4 2 7 2 + 15
4
Бездротові шлейфи 6 99 99 50 8
К-сть бездротових датчиків 99 99 99 50 8
Живлення Виносний блок живлення Виносний блок живлення Виносний блок живлення Виносний блок живлення Вбудоване ДБЖ (плата)
Захист батареї від глибокого розряду
- - - + +
Резервне живлення NI-HI AAA * 6   NI-HI AAA * 6  NI-HI AAA * 6 АКБ 7 А*год АКБ 1,2 А*год
Постановочна зона
- - - + +
Максимальна к-сть брелоків 8 8 8 20 8
Затримка вхід / вихід - 1 - 180 с 1 - 99 с 0 - 999 с -
Управління з телефону З будь-якого номера (використовуючи пароль) З будь-якого номера (використовуючи пароль) З будь-якого номера (використовуючи пароль) 8 збережених номерів 8 збережених номерів
К-сть номерів для додзвону 6 6 6 8 8
К-сть номерів для SMS-сповіщення 3 3 3 8 8
Постановочна зона - - - Тригерний, імпульсний

Тригерний

Часткова охорона Функція "Залишаюся вдома" Функція "Залишаюся вдома" Функція "Залишаюся вдома" 3 роздільні групи, 3 окремих об'єкта охорони Функція "Залишаюся вдома"
Постановка / зняття за розкладом + + + - -
К-сть управляємих виходів 1 - - 3 (11 варіантів програмування ) 1
Голосове сповіщення Запис повідомлення (10 с) Запис повідомлення (10 с) Запис повідомлення (10 с) Налаштування роздільного повідомлення (база з 76 слів) -
Текст SMS повідомлень 6 зон, до 20 символів 99 зон, до 20 символів 99 зон, до 20 символів 67 зон, до 40 символів 8 зон, до 17 символів
Дисплей - LED Цифровий LSD з годинником - -
Зовнішня індикація стану охорони - - - Світлодіод Світлодіод
SMS-сповіщення про викл. 220 V - + + + +
SMS-сповіщення про баланс картки - - - + +
SMS-сповіщення про розряд батарей датчиків - - - + +
SMS-сповіщення про втрату зв'язку з датчиками - - - + +
SMS-сповіщення про розряд АКБ - + + + +
Час роботи від АКБ До 8 годин До 8 годин До 8 годин До 3-х діб До 10 годин
ПІдключення мікрофона - - + - +
Двосторонній зв'язок (Intercom) +
Читати повністю