Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

M-NET + комунікатор для ППК Оріон NOVA покоління II

Код товару: 28752
Цiна
748.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
748.44 UAH
    Виробник: "Орион", Украина

    Призначення: модуль розширення.
    Сумісність: «ORION NOVA S/L/M».
    Комутація: комутується в слот на базову плату ППК.
    Живлення: 10,8 В 13,8.

Опис

M-NET + комунікатор для ППК Оріон NOVA покоління II- відноситься до лінійки додаткового обладнання серії ППКО «Оріон» і сумісна з моделлю : «ORION NOVA S/L/M», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ «Тірас12». Ця компанія, ось уже більше 25 років успішно працює в області виробництва охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції, і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає лідируючі позиції на ринку України.

Надійний M-NET + комунікатор для ППК Оріон NOVA покоління II призначений для розширення можливостей охоронного обладнання встановленого на об'єкті, на базі системи ППК «ORION NOVA S/L/M». Виконано комунікатор у вигляді не великої, окремої плати, яка вставляється в спеціальний роз'єм на централі, основного блоку. На модулі розширювача розміщений порт для підключення кабелю Ethernet-каналу.

Встановлюється M-NET + комунікатор для ППК Оріон NOVA покоління II -в тих випадках, коли основного каналу мобльний зв'язку мало для встановлення і підтримки стійкого з'єднання ППК лінійки «ORION NOVA S/L/M», з пультом охоронної компанії і сервером Tiras CLOUD II.

Ціна на M-NET + комунікатор для ППК Оріон NOVA покоління II не висока, і дозволяє технічно грамотно організувати стійкий зв'язок по лінії Ethernet-каналу з пультом охоронної компанії.

M-NET + комунікатор для ППК Оріон NOVA покоління II Ви можете купити у нас в інтернет магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Робоча напруга: 12В
Функції та оснащення: підтримка DHCP і ручних налаштувань
Зовнішні габарити: 90х70х30mm
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.