01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

СКУД для автостоянки (гаража)

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
СКУД для автостоянки (гаража)

Система контролю доступу в паркінг дозволяє значно поліпшити показники безпеки автостоянок та паркувальних зон. Подібне обладнання встановлюється, щоб забезпечити управління заїздом на територію, що охороняється.

Використання

Контроль доступу на автостоянку може здійснюватися на підприємствах. В такому випадку проїзд буде дозволений тільки особам, які працюють в компанії.

Якщо мова йде про платні стоянки, доступ буде відкритий тим особам, які оплатили своє перебування на парковці. СКУД може також фіксувати час заїзду і виїзду з території, таким чином підраховуючи загальний час перебування на автостоянці.

Можливості

СКУД, що встановлюються на виїздах на парковку, виконують такі завдання:

  • Запобігання в'їзду автомобілів, які не мають на це права.
  • Ведення обліку авто, що знаходяться на парковці.
  • Забезпечення можливості гостьового проїзду, наприклад, в прийомні дні компанії.
  • Робота в автоматичному режимі, а також сповіщення системи безпеки про несанкціонований проїзд.

Принцип роботи, комплектація, а також можливості СКУД залежать від того, для якого об'єкта вони встановлюються і які цілі переслідуються.

Комплектація

Основним елементом СКУД для паркінгу є ідентифікатор, який визначає можливість доступу транспортного засобу на територію. Піднісши пластикову карту або ключ-таблетку до зчитувача, шлагбаум піднімається і машина може вільно проїхати.

До виконавчих пристроїв відносяться шлагбауми, світлофори, датчики проїзду та інші прилади. Якщо СКУД встановлюєтьсяпри виїзді на платну стоянку, встановлюється додатково термінал для справляння плати, а також обладнується робоче місце оператора в якості резервного пункту оплати.

Система реєстрації транспортних засобів включає в себе контролер, програмне забезпечення, зчитувачі і носії коду. Щоб спростити проїзд для автомобілів, які постійно приїжджають на одну і ту ж стоянку, використовується відеокамера, яка фіксує номерний знак авто, і якщо той внесений в базу, пропускає машину. Така автоматизація прискорить проїзд на парковку, що особливо цінно для установ, в штаті яких працює багато співробітників.

СКУД парковка може бути виконана по-різному (в залежності від потреб).

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати автоматизовані СКУД за доступною ціною для встановлення при в'їзді на територію підприємства або організації.

Читати повністю