Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчик руху

Фiльтри
Сортування
Код товару: 45127
Цiна: 899.00 грн.
Код товару: 44931
Цiна: 826.00 грн.
Код товару: 44869
Цiна: 856.00 грн.
Код товару: 30252
Цiна: 826.00 грн.
Код товару: 30028
Цiна: 1 710.00 грн.
Код товару: 30016
Цiна: 1 458.00 грн.
Код товару: 30017
Цiна: 2 568.00 грн.
Код товару: 29984
Цiна: 936.00 грн.
Код товару: 29691
Цiна: 711.00 грн.
Код товару: 25424
Цiна: 475.00 грн.
Код товару: 24972
Цiна: 475.00 грн.
Код товару: 28947
Цiна: 2 889.00 грн.
Код товару: 28946
Цiна: 2 889.00 грн.

Основним елементом будь-якої охоронної сигналізації є центральний блок, який приймає сигнали від охоронних сповіщувачів. Основними і важливими елементами для побудови охорони на об'єкті (звичайно після охоронної централі) є охоронні датчики руху, бо саме вони виявляють рух зловмисника і передають сигнал на пульт ОС. У наш час купити датчик руху в Україні не є проблемою. Він знайшов широке застосування в різних сферах діяльності.

Охоронні датчики руху. Варіанти застосування:

  1. Датчик руху для сигналізації — класичний варіант застосування, адже неможливо уявити сигналізацію і охоронні датчики руху окремо. Перевага датчиків полягає в тому, що один датчик може охороняти великі площі на об'єктах і бути додатковим засобом захисту в поєднанні з іншими датчиками (відкриття, розбиття, вібрації).
  2. Датчик руху для освітлення — набирає популярність наступна зв'язка: датчик руху з прожектором або світильником. Купити датчик руху для сигналізації радимо у нас прямо зараз. Це дуже зручно і економічно, включати світло тільки при наявности руху в необхідній області.
  3. Датчик руху з сиреною — з недавнього часу з'явилися рішення для побудови найпростішої сигналізації. В одному корпусі комплектується інфрачервоний датчик руху і сирена, при спрацьовуванні відбувається звукове сповіщення. Управляти такою системою можна за допомогою перемикачів на корпусі або дистанційно.

Також датчик руху, ціна якого на нашому сайті актуальна, може бути двох видів:

  • Дротовий датчик руху для сигналізації. Підключається, живиться і передає сигнал до охоронного блоку за допомогою дротів. Ціна на датчики руху в Україні такого типу нижча, ніж на бездротові. Вони не вимагають заміни батареї і можуть працювати при низьких температурних режимах.
  • Бездротовий датчик руху купити можна за найвигіднішими цінами в магазині Ohrana.ua. Даний варіант датчика ідеально підходить для об'єктів, на яких вже зроблений ремонт або неможливе прокладання дротів. Бездротові охоронні датчики руху для сигналізації передають сигнал і працюють на різних частотах і сумісні тільки з конкретним обладнанням.

Охоронні датчики руху, як і інші, розрізняють за принципом дії:

  • Ультразвукові — найпростіший варіант. Працюють за принципом: датчик посилає ультразвук, сенсор детектора спрацьовує при отриманні відбитого сигналу від рухомого об'єкту.
  • Інфрачервоні — найбільш поширений датчик руху, ціна якого на порядок нижча за інші аналоги. Саме цей принцип дії знайшов найширше застосування в усіх сферах діяльності. В принцип дії закладений приймач інфрачервоних хвиль — піроелектричний детектор. Тіло людини випромінює інфрачервоні хвилі, датчик руху для сигналізації виявляє і реєструє дані хвилі. Перевага таких датчиків полягає в можливості налаштувати чутливість піродетектора (для зниження ймовірності помилкових спрацьовувань) і в наявності у детектора імунітету до тварин, вагою до 25 кг.
  • Мікрохвильові — не реагує на тепло людини. Принцип дії наступний: датчик періодично посилає радіоімпульси, при відображенні сигналу від рухомого об'єкту детектор зчитує інформацію і спрацьовує. Купити датчик руху в Києві мікрохвильового типу дуже просто. Єдине, що ціна на нього вища, ніж на інфрачервоний, але в свою чергу ступінь захисту більш серйозна (спрацьовує на будь-який рухомий об'єкт). Такі датчики передбачені для об'єктів підвищеної цінності.

Купити охоронні датчики руху в Києві дуже важливо. Вони можуть застосовуватися як для внутрішньої охорони приміщення, так і для зовнішньої, в залежності від ступеня захисту від пилу, вологи і прямих сонячних променів. Датчик руху купити і проконсультуватися з питань підключення можна в інтернет магазині Ohrana.ua.

Читати повністю