Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Датчик руху і розбиття скла DSC LC-102pi

Код товару: 25141
Цiна
708.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
850.18 UAH
  Виробник: "DSC", Канада

  Внутрішнє застосуванняДальність дії 15 метрівІмунітет від тварин до 25 кгДатчик розбиття склаІК-датчик руху lc-102pi-комбінований пасивний ик-сповіщувач для внутрішньої установки + датчик розбиття скла
  Підключення: проводове, NC контакти.
  для внутрішньої установки.
  Несприйнятливість до тварин вагою до 25 к г;
  Радіус виявлення до 15м, скло до 10м;

Опис

Датчик комбінований dsc lc 102 pigbss це унікальна модель нового покоління, яка призначена для оповіщення про факт розбиття скла. Це виріб канадського виробництва користується величезним попитом завдяки своєму багатому функціоналу. Воно здійснює свої функції за рахунок двох послідовних сигналів різної частоти. Вартий уваги і той факт, що прилад не обов'язково монтувати безпосередньо біля одного отвору, так як їм одним можна захистити кілька вікон одночасно. Крім того, його успішно можна поєднувати з іншими приладами. Наприклад, датчиком проти пожежі, витоку води або газу.

Комбінований датчик dsc lc-102 перелік основних переваг


Комбінований охоронний сповіщувач має невеликий розмір і виконаний в лаконічному дизайні. Радіус виявлення руху становить до 15 м, а розбиття скла до 10 м. Він оснащений чотирма PIR-елементами, а також ІЧ-підсвічуванням. При зміні інфрачервоного фону в зоні детекції, процесор блискавично обробляє отриманий сигнал, передаючи його на централь охоронної сигналізації шляхом розмикання контактів. По закінченню 1 хвилини після спрацювання, апарат автоматично переходить в охоронний режим.

Крім того, пасивний dsc lc 102 може « похвалитися» такими особливостями:
-наявність високоміцної сферичної лінзи
-здатність до зміни порога чутливості
-регульований синхронизатор
-надійний захист від помилкових включень
-несприйнятливість до тварин вагою менше 25 кг
Дане обладнання також має нескладний процес монтажу. Не рекомендується виконувати його біля вентиляційних шахт, в місцях з прямим попаданням променів сонця, сквозняком або різкими температурними перепадами. Найкраще робити установку посередині кімнати або навпроти вікон, які повинні добре проглядатися і знаходиться на відстані не більше 4,5 метрів. У разі, якщо на них є захист у вигляді жалюзі або фіранок, датчик слід розмістити на рамі, інакше звук буде недостатнім.

« Ohrana.ua» вигідні придбання за бюджетною вартості.

Купити датчик руху dsc lc 102 в нашому спеціалізованому магазині можна на самих привабливих умовах. Ми надаємо допомогу в підборі товарів, тому покупці можуть бути впевненими, що покупка повністю виправдає їхні сподівання. Крім того, ми дбаємо про те, щоб доставка обраної апаратури відбулася в максимально короткі терміни. Користуючись послугами транспортного перевізника « Нова Пошта », ми транспортуємо замовлення по всій Україні протягом декількох робочих. Крім цього, наша компанія дає можливість забрати товар самовивозом, якщо покупці відвідають точки видачі, розташовані в Києві та Запоріжжі.
Вас також порадують приємні розцінки на весь асортимент. Ціна на датчик розбиття скла dsc lc 102 НЕ буде « кусатися », а значить, будь-який бажаючий користуватися ефективною системою
безпеки і спостереження, може собі це дозволити, отримавши обов'язкову гарантію на неї.

Характеристики
Тип вироби комбінований датчик
Тип детекції виявлення руху / виявлення розбиття
Площа / дальність детекції 15х15м - датчик руху, 10м - датчик розбиття
Кут детекції 90 °
Імунітет до тварин є
Тип установки внутрішній
Харчування DC12V
Робоча температура -20 ° C ~ +50 ° C
Габарити 118х62,5х41мм
вага 110г
Залиште свій відгук
Марк
21 серпень 2021 11:03

Разместили такие датчики на каждой раме окна. Уже даже проверяли, самостоятельно открывали окно и он срабатывал. Хорошо, что есть защита от ложных оповещений, на громкие хлопки вне окна не реагирует

Відповісти
Ответить на отзыв
Андрей
02 червень 2021 11:12

Хорошие в испльзовании. У нас такие стояли по проекту , помели те, которые на батерйках, на проводные. Эти по техническим характеристикам нам подошли

Відповісти
Ответить на отзыв
Радченко Константин
30 серпень 2018 04:56

С такими датчиками живется спокойней, если живешь в большом доме. Я установил их три по дому, и теперь мы спим по ночам спокойно. А до этого было тревожно. Тем более что мы живем недавно в этом доме, и он у нас стоит на отшибе.

Відповісти
Ответить на отзыв
Снегирев Леонид Михайлович
27 червень 2018 12:18

Хочу отметить что эта очень удобная штука. Заказывал с этого сайта, все пришло во время, без каких-либо погрешностей. Пользуюсь!

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції