30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Муляжі зовнішніх відеокамер

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Муляжі зовнішніх відеокамер

На що звернути увагу при виборі муляжу для відеокамер зовнішнього спостереження?

Для забезпечення безпеки і своєчасного сповіщення про проникнення зловмисників використовується безліч різних пристроїв, наприклад, відеокамерах. Однак в окремих випадках є актуальним використання муляжів. Це часто використовується на тих об'єктах, де відсутня необхідність у встановленні потужної системи відеоспостереження. В такому випадку муляжі камер зовнішнього спостереження дозволять істотно знизити витрати на придбання обладнання.

Особливості пристосувань

Варто відзначити, що така обманка практично не має відмінностей зі справжньою камерою. У ній передбачено все: корпус, як в оригіналі, і оптичний блок. Крім цього, муляж камери зовнішнього спостереження може мати можливість установки ІЧ-світлодіодів, які будуть мигати.

Також є моделі, в яких вбудований датчик пересування. В такому випадку пристрій буде спрацьовувати при установці факту руху. При цьому буде здійснюватися напрямок корпусу в сторону, де було зафіксовано проникнення.

Муляж камери відеоспостереження має головне завдання, яке полягає в відлякуванні злочинця за допомогою імітації видимості камер на об'єкті. При створенні потужної системи відеоспостереження рекомендується встановлювати 2-3 обманки на одну справжню вуличну камеру.

При виборі пристрою варто звернути увагу на наступні характеристики:

  • модель камери, яка імітується;
  • доступні функції (підсвічування світлодіодами, поворотний механізм, вбудований датчик руху і т.д.);
  • тип живлення (в більшості випадків від батарейок);
  • призначення (може використовуватися як для зовнішнього, так і для внутрішнього спостереження).

Встановлювати муляж камери зовнішнього спостереження рекомендується в кожному важливому місці (біля проходів, проїздів, дверей, по периметру і т.д.) разом зі справжніми приладами. Це дозволить створити враження, що в системі відеоспостереження відсутні слабкі місця і сліпі зони. Для запобігання можливості отримання зловмисниками інформації про розташування обманок, рекомендується періодично міняти їх місцями зі справжніми.

Купити муляж камери зовнішнього спостереження можна за доступними цінами в спеціалізованому інтернет-магазині Ohrana.ua. Тут представлений великий асортимент систем і елементів для забезпечення безпеки від різних виробників. Замовити необхідне можна як в Києві, так і з доставкою в будь-яке інше місто України.

Читати повністю