21.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Домофони

Охоронні системи безпеки

💥 Що таке охоронні системи?

Набір технічних засобів для захисту майна.

🧠 Як працює охоронна система?

Охоронні системи відстежують несанкціоноване проникнення на територію, що охороняється, і передають сигнал тривоги на пульт охорони або на ваш смартфон.

Як вибрати охоронні сістеми❓

Необхідно знати площу території і можливі місця проникнення на територію чи в приміщення.

Де купити охоронні сістеми❗❓

Дешеві і дорогі, українські, китайські або європейські охоронні системи ви можете купити в магазині "Ohrana.ua".

🤔 Скільки коштує охоронна система?

Вартість охоронної системи залежить від ваших потреб. Вартість можна дізнатись за телефоном у менеджерів.

Ohrana.ua – інтернет магазин систем сигналізації, моніторингу, оповіщення та інших систем безпеки. У нашому магазині Ви знайдете готові рішення для захисту Вашого майна, а також комплектуючі для створення індивідуальної системи сигналізації та оповіщення. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію за розумними цінами.

Особливу увагу приділено GSM сигналізацій. GSM охорона - сучасний спосіб захистити свій будинок, гараж, дачу, магазин та ін. Від злодіїв, а так само пожежі, протікання води та інших неприємностей. Охоронні системи GSM, в разі тривоги, включить сирену і сповістить Вас по телефону про небезпеку, що виникла. Така сигналізація і коштує недорого, і не вимагає щомісячної абонплати. Це ефективний захист за розумною ціною.

Інтернет магазин "Ohrana.ua" роздрібний підрозділ компанії "Інтелектуальні системи"

Свою діяльність починала як монтажна організація систем охорони, тому все що продається і пропонується в інтернет-магазині перевірено нами особисто, ми відповідаємо за якість, забезпечуємо гарантію і надаємо післягарантійне обслуговування. Наші фахівці здійснюють настроїти обладнання та кваліфіковану консультацію.

Партнерські відносини з виробниками та імпортерами обладнання дають можливість для створення конкурентного вартості товарів для наших клієнтів. У нашому асортименті продукції, Ви знайдете товари різних цінових категорій. Це дозволить кожному покупцеві знайти в нашому магазині те, що найкраще відповідатиме його запитам і побажанням.

Інтернет-магазин ohrana.ua доставляє усі товари по Україні: Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси , Чернігів, Чернівці, Луганськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Житомир та інші.

Охоронні системи безпеки

Нові розробки в сфері високих технологій дозволили розробити і широко застосовувати надійні і сучасні технічні засоби різного ступеня складності. До таких пристроїв і відносяться охоронні системи, здатні працювати в цілодобовому режимі і абсолютно автономно, незалежно від будь-яких зовнішніх джерел живлення. Дані охоронні системи безпеки тільки в момент їх придбання і установки зажадають грошовий вкладень. Надалі, забезпечуючи безперервну надійну охорону тих чи інших об'єктів, що охороняються, вони не вимагають будь-яких додаткових витрат. І не залежать від людських чинників, таких як неуважність, безвідповідальність, сон, нарешті. Максимум витрат – невелика сума на щорічне технічне обслуговування.

Повсюдне поширення мобільного зв'язку навіть в самих віддалених і важкодоступних місцях, її швидкий розвиток стало основою для розробки і впровадження сучасних GSM – пристроїв з широким набором функцій. Це, в свою чергу, стало основою для безлічі винаходів, призначених для у3лучшенія рівня життя людини. Серед них система « Розумний будинок », сигналізація для охорони автомобілів та інші комплекси, постійно розвиваються і удосконалюються.

Одна з найбільш вдалих продукцій даного прогресу – GSM сигналізація, найбільш вдала і надійна сучасна охоронна система. Технологія дозволяє в режимі реального часу на постійній основі стежити за станом об'єкту, що охороняється, а при необхідності, навіть управляти деякими елементами системи. Також пристрій здатний сигналізувати господареві про несанкціоновану спробі порушення встановлених захисних норм. Для цього може прозвучати тривожний дзвінок на телефоні або ж буде відправлено SMS-повідомлення.

Цю важливу функцію, яку мають охоронні системи в Києві, виконують спеціально обладнані станції автоматичного дозвону, шляхом голосового або інших способів передачі інформації в центр пристрої. Встановлене обладнання пов'язано в єдину мережу з усіма датчиками, які є в охоронної системи. Передача сигналу відбудеться за заздалегідь обраному при установці способу: SMS-повідомлення, телефонний дзвінок на обраний номер, голосове повідомлення і навіть лист на e-mail. За бажанням клієнта і в разі необхідності, є можливість купити GSM сигналізацію в Києві, обладнану радіо датчиками контролю за газом, димом, затопленням, датчиками руху і відкривання (закривання) дверей. Всі ці способи дають гарантовану і миттєву інформацію власнику охоронного комплексу про стан об'єкта.

Важлива перевага, що об'єднує різні види і системи, елементи пристрою, які має сигналізація, є повна незалежність від людини, з усіма його непередбаченими особливостями. А також, за умови своєчасного обслуговування – практично стовідсоткова гарантія якості та безвідмовності роботи системи. Рівень розвитку охоронних систем дає можливість купити сигналізацію, здатну визначити за допомогою супутникових систем точні координати оснащеного предмета (наприклад, при пошуку викраденого автомобіля).

Ринок різних охоронних систем постійно вдосконалюється, завдяки все новим розробкам і відкриттів. Купити охоронні gsm системи в Україні, її кращі зразки і останні високотехнологічні розробки, можна в нашому інтернет-магазині. Тут до ваших послуг сучасне обслуговування, сертифікована продукція і високі гарантії якості. У нас кожен вкладений в систему рубль повністю « відпрацьовує & raquo; на об'єкті, що охороняється, не вимагаючи від власника непотрібних додаткових витрат.

У нас ви зможете купити надійні багатофункціональні охоронні системи або комплекси, оснащені можливістю здійснювати доступ і контроль на відстані. Наша GSM сигналізація, її різні модифікації і комплекси, доступні за ціною, і надійні в роботі. Це найкраще рішення питання з охорони будинку, машини та іншого виду майна.

Крім того, вона призначена для використання з захисту:

  • приватного будинку або квартири;
  • офісу або адміністративної будівлі;
  • офісу або промислового споруди;
  • дачі, котеджу і іншого типу приватного будинку;
  • складів всілякої продукції і багатьох інших випадках, коли застосування GSM сигналізації не тільки можливо, але і вкрай необхідно.
  • біодобавки і вітаміни.

Охоронні системи GSM сигналізації – сучасне рішення з високою гарантією якості. Кращих методик і технологій в даний час не існує. Тому той, хто вчасно прийняв рішення по використанню таких охоронних систем, зробив абсолютно правильний вибір!

Читати повністю