Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Ультразвуковий відлякувач собак Грім-125

Код товару: 26154
Цiна
459.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
459.00 UAH
  Виробник: Китай

  Ультразвуковий відлякувач собак
  1 потужний ультразвуковий випромінювач. 25000kHz
  150 дБ
  Вбудований ліхтарик
  3 режиму роботи
  Дальність дії до 20 м
  живлення-1 батарея 6F22, 9V, крона
  Повернення в перебігу 14 днів

Видео-обзор
Отпугиватель собак Гром-125
Опис

«ГРІМ-125» представляє нове покоління приладів для відлякування та тренування собак. Його схема заснована на технології генерації імпульсів з перетворенням частоти. Відлякувач створює ультразвуковий сигнал потужністю 150 децибел і серію яскравих спалахів білого світла силою 2800 кандел, які ефективно впливають на собак, кішок та інших тварин на відстані до 20 метрів, але повністю безпечні для людей. Прилад може бути використаний для відлякування небезпечної собаки, кішки і так далі. В режимі «навчання собаки» ультразвукове випромінювання буде відносно слабким і стабільним, тому для навчання собак можна купити ГРІМ-125 в Києві і з доставкою в усі міста України.

Ультразвуковий відлякувач собак "ГРІМ-125" — компактний прилад в корпусі з посиленого пластику розміром 130х40х22 мм. З заднього боку корпусу є спеціальне кріплення, в яке пропускається ремінець або шнурок, щоб відлякувач було зручно носити і користуватися ним під час дресирування або прогулянки.

На передньому торці корпусу розташовуються 2 надяскравих світлодіода і отвір ультразвукового випромінювача. Залежно від обраного Вами режиму роботи, світлодіоди можуть горіти рівним світлом (як ліхтарик), або працювати в режимі коротких спалахів (як стробоскопи).

Саме цю частину корпусу ультразвукового відлякувача собак ГРІМ-125, купити який ви можете в нашому магазині, потрібно направляти на чотириногих агресорів.

Зміна режиму

На верхній частині корпусу знаходиться кнопка включення приладу, на нижній — розташовується трьохпозиційний перемикач, за допомогою якого можна вибрати один з 3-х доступних режимів роботи:

 1. Ліхтар.
 2. Дресирування.
 3. Відлякування.

Щоб було простіше орієнтуватися в режимах, на корпус відлякувач нанесені відповідні маркування:

 • Режим ліхтаря (крайнє ліве положення перемикача) — відповідає маркування, що зображає лампу.
  • Режим дресирування (положення перемикача посередині) — відповідає маркування, що зображає собачку, що стоїть на задніх лапах.
  • Режим відлякування (крайнє праве положення перемикача) — відповідає маркування, що зображає собаку, яка тікає.

  Для того щоб привести відлякувач в робочий стан, потрібно відкрити кришку відсіку елемента живлення і вставити в нього 9 В батарейку типу 6F22 або "Крона".

  Щоб перевірити працездатність приладу активуйте режим ліхтаря, перевівши перемикач у відповідне положення. Якщо світлодіоди будуть світитися, значить, що пристрій функціонує нормально. Якщо світлодіоди горять слабо, необхідно вставити новий елемент живлення. Тьмяне світіння світлодіодів вказує, що сила ультразвуку буде слабкою і малоефективною.

  При загрозі нападу переведіть перемикач в режим відлякування (крайнє праве положення), направте відлякувач випромінювачем в сторону тварини і натисніть кнопку включення. Відлякувач почне випромінювати ультразвук, а світлодіоди, розташовані на торці, будуть пульсувати яскравим світлом. Злегка міняйте напрям випромінювання, щоб знайти найбільш ефективний сектор впливу, неприємний для тварини. При необхідності повторіть включення приладу 2-3 рази з інтервалом 2-3 секунди. Нормальна реакція собаки при використанні приладу — відбіжить вбік або в сторону. Ультразвук не наносить шкоди психіці собаки.

  За допомогою відлякувача можна не карати тварин, а віддавати їм команди. Просто переведіть прилад в режим дресирування (в цьому режимі ультразвук набагато слабше і не лякає собаку, проте вона відмінно його чує) і починайте працювати з твариною: дайте йому команду звичним способом (голосом або жестом) і одночасно натисніть кнопку. Через деякий час собака зрозуміє, що від неї вимагається, і буде виконувати команди тільки по сигналу відлякувача.

  Що це дає? По-перше, ультразвук собака почує, навіть якщо втече дуже далеко (тобто, не бачитиме Вас і не чутиме ваш голос). По-друге, оскільки звук відлякувача вище порога сприйняття людини, Ви зможете давати команди своєму собаці непомітно для всіх.

  Відлякувачем можна скористатися як звичайним ліхтариком в поганоосвітлених місцях або в нічний час на вулиці, оскільки вбудовані світлодіоди можуть працювати незалежно від ультразвукового генератора. Щоб активувати режим ліхтаря, потрібно перевести перемикач в крайнє ліве положення, яке відповідає маркуванню, що зображає лампу.

  ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

  • Відлякувач діє на злісних і агресивних (збуджених) собак! Прилад може бути малоефективний для хворих, глухих або професійно натренованих собак.
  • Не наводьте включений пристрій на органи слуху людини з близької відстані. Ультразвуковий відлякувач в такій ситуації впливає на слух, наслідками якого може бути "дзвін" у вухах, головний біль тощо.
  • Не використовуйте прилад проти собаки, що просто гуляє або мирно лежить. Ви можете викликати її неоднозначну реакцію. Не допускайте попадання вологи в прилад.
  Експертна думка
  Фото Відлякувач собак Грім-125
  Виктор П.

  Один из лучших ультразвуковых отпугивателей представленных на рынке Украины и у нас на сайте. При покупке есть возможность выбрать между черным и желтым цветом. Изготовлен в пластиковом корпусе и имеет три режима работы. Довольно таки дорогой по сравнению с другими китайскими отпугивателями, которые имеют гарантию 14 дней. На этот отпугиватель дается гарантия в шесть месяцев, хоть и прослужит он в разы больше. В комплекте есть тестовая батарейка для проверки отпугивателя на почте. Предлагается лучше сразу купить нормальную батарейку. Мое мнение лучше купить его и пользоваться долгое время, чем покупать дешевые китайские отпугиватели.

  Характеристики
  Ефективна відстань відлякування до 20 метрів
  Харчування одна батарея 9 В типу 6F22 або
  Максимальний струм 130 мА
  Робоча частота ультразвуку 25 кГц
  Звуковий тиск 150 дБ
  Розміри 130х40х22 мм
  Вага 98 гр
  Матеріал корпусу Пластик
  Залиште свій відгук
  Таня
  25 серпень 2021 12:22

  Почитала отзиви і вирішила його замовити. Я задоволена.

  Відповісти
  Ответить на отзыв
  Анатолий
  24 серпень 2021 12:21

  Коли треба було то користувався. Я задоволений! Дякую вам.

  Відповісти
  Ответить на отзыв
  Юлия
  15 серпень 2021 09:28

  Было несколькос случаев, когда пробовали, оно работаает! Сейчас порекомендовоа еще двоюродной сестре, она работает там, где есть зона скопления собак, ей будет полезно. А так я заказом очень довольна!

  Відповісти
  Ответить на отзыв
  Анна
  13 серпень 2021 05:00

  Добре працює, я задоволена. Вибирала по відгукам.

  Відповісти
  Ответить на отзыв
  Александр
  11 серпень 2021 01:44

  Пользуемся. Надо было чтоб определенное количесвто метров брало, и цена хорошая. Помогает.

  Відповісти
  Ответить на отзыв
  Інструкції