01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Прожектор з датчиком руху

Фiльтри

Цiна, грн

Угол детекции

Тип датчика

Встановлення

Живлення

Потужність

Фiльтри
Сортування
Прожектор з датчиком руху

Прожектори та ліхтарі з датчиками руху: основні особливості і переваги

Представлені в нашому магазині ліхтарі з датчиком руху і прожектори з датчиками руху відрізняються дуже великою сферою застосування. Вони стануть відмінним рішенням для облаштування якісного освітлення на різноманітних вулицях і територіях та для здійснення підсвічування щитів з рекламою, фасадів і архітектурних споруд.

Освітлювальні прилади з датчиками руху: у чому їх основна особливість?

Зараз ми пропонуємо величезну кількість освітлювальних агрегатів, які мають автоматичне включення, що реагує на рухомі об'єкти і шуми. Достатньо лише купити ліхтар з датчиком руху в Києві, щоб загальні витрати на електрику скоротилися в кілька разів.

Завдяки використанню інноваційних технологій, подібні освітлювальні прилади дозволять створити дійсно ефективне освітлення будь-якої територій в темний час доби. Включається ліхтар тільки в тому випадку, якщо в радіусі дії датчика проїжджає транспортний засіб або проходить людина. Вирішивши купити прожектор з датчиком руху в Україні, можна буде отримати дійсно функціональний пристрій, що дає можливість регулювання чутливості і ступеня освітлення. Завдяки таким можливостям, ці ліхтарі зможуть ефективно застосовуватися для створення потрібного рівня освітленості в приміщеннях складського типу, гаражах, на спортивних майданчиках, автомобільних стоянках, під'їздах, заправних станціях і інших територіях.

Чим вигідні прожектори з датчиком руху?

Прийнявши рішення купити ліхтарі з датчиками рухами в Україні, можна буде отримати цілеспрямований і ефективний світловий потік, який забезпечить відмінну видимість на територіях різних габаритів.

До основних переваг таких освітлювальних приладів варто віднести наступні:

 • Можливість використання найрізноманітніших модифікацій ліхтарів: багатокольорові, монокольорові, вироби, що мають динамічну зміну кольору.
 • Компактні габарити дають можливість відмовитися від облаштування ускладнених кріпильних конструкцій.
 • Подальше обслуговування таких освітлювальних приладів не потребує вкладення додаткових фінансових коштів.
 • Прожектори, укомплектовані датчиками руху, відрізняються сучасним і витонченим оформленням.
 • Завдяки надійному високоякісному корпусу, ліхтарі захищені від попадання пилу і вологи, що дозволяє їм справно функціонувати протягом тривалого часу.

Якщо ви вирішили купити прожектор з датчиком руху в Україні в нашому інтернет-магазині за прийнятною ціною, ви зможете також скористатися і іншими перевагами таких пристроїв:

 • Багато з представлений у нас моделей можуть програмуватися таким чином, щоб виключити ймовірність включення при русі дрібних тварин і птахів.
 • Спрацьовують датчики виключно в нічний час, тому не доведеться переплачувати за електроенергію, витрачену для освітлення в денний час.
 • Є можливість виставлення часу, протягом якого ліхтар буде працювати після відходу людини (мінімальний час становить 10 секунд, максимальний — 10 хвилин).

Нюанси монтажу приладів

Лампа з датчиком руху зв'язується з електричним колом, при цьому монтаж механізму досить простий. Замикання ланцюга відбувається спонтанно. На приладі існує два штепселя підключення: нуль і фаза. Освітлювальний механізм акуратно прилаштовують до нуля, і струм одночасно подається в фазу, тоді прилад починає функціонувати.

Лампи з датчиком руху можуть обхопити світлом і великий простір, якщо встановити кілька датчиків. Вони монтуються в різних сторонах для більшого охоплення. Наприклад, для освітлення просторих вулиць можна купити лампу з датчиком руху на основі магнітного важеля за доступною ціною в нашому магазині.

Ціна лампи з датчиком руху залежить від таких технічних показників:

 • Яскравість освітлення.
 • Практичність роботи.
 • Складність компонування пристрою.

Щодо покупки представлених пристроїв звертайтеся у наш відділ продажів. Вартість презентованого освітлювального постачання вас приємно здивує!

Читати повністю