04.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Сигналізація для дому

Сумніваєтеся в правильності вибору сигналізації, або не знаєте, як встановити та налаштувати придбаний комплект? Зателефонуйте нам за телефонами: (050) 54-69-444 або (098) 54-38-444 і замовте комплексну послугу "Сигналізція під ключ" (послуга тільки для Києва і Запоріжжя).

Фiльтри
Сортування
Код товару: 24832
Цiна: 8 799.00 грн
Код товару: 26986
Цiна: 3 179.70 грн
Код товару: 25372
Цiна: 2 257.00 грн
Код товару: 24529
Цiна: 3 245.20 грн
Код товару: 24729
Цiна: 2 580.58 грн
Код товару: 27920
Цiна: 12 999.00 грн
Код товару: 29283
Цiна: 12 699.00 грн
Код товару: 24398
Цiна: 6 110.50 грн
Код товару: 24419
Цiна: 9 599.00 грн
Код товару: 29430
Цiна: 10 179.70 грн
Код товару: 46115
Цiна: 10 399.00 грн
Код товару: 46111
Цiна: 10 399.00 грн
Код товару: 45255
Цiна: 10 524.00 грн
Сигналізація для дому

🧠 Як вибрати сигналізацію для будинку?

Потрібно визначити площу території, що охороняється, і місце встановлення охоронного блоку.

✅ Яку вибрати сигналізацію для будинку?

Ту, яка буде охороняти ваш будинок і сповіщати про проникнення.

🤔 Яку купити сигналізацію для будинку?

Купіть сигналізацію, яка має найкраще співвідношення ціни / якості. Деталі уточнюйте по телефону.

💥 Скільки коштує сигналізація для дому?

Комплект сигналізації для будинку коштує від 1120 грн.

★ Що таке сигналізація для дому?

Це сигналізація, котороя охороняє ваш будинок.

Сигналізації для дому

Охоронна сигналізація для будинку повинна забезпечувати безпеку, запобігати проникненню сторонніх і оповіщати господаря або охоронну фірму про спробу злому або іншому подію. Якісна система сигналізації не повинна реагувати на тварин, різкі звуки, рух фіранок біля відкритої кватирки і т.п. Яку сигналізацію вибрати?

Продаж сигналізацій для дому — одна зі сфер роботи нашої компанії. Тут ви зможете підібрати хороше обладнання для надійного захисту вашого будинку.

Типи сигналізацій

Всі види сигналізації для будинку можна розділити на:

·         Провідні.

·         Бездротові.

Провідні

Провідні системи працюють за рахунок приєднання всіх датчиків до приймально-контрольного пункту спеціальними кабелями. Такі системи відрізняються надійністю, низькою ціною і високою якістю сигналу. Завдяки провідний системі, така сигналізація використовується для будівель з великою площею або двоповерхових будинків.

З недоліків варто відзначити можливе пошкодження кабелю і трудомісткий процес його відновлення. Якщо сигнал не йде, знайти, де саме проблема, може виявитися непросто. До того ж, якщо зловмисник знайомий з системою сигналізації, він може навмисно пошкодити певні лінії, щоб залишитися непоміченим.

Дротове система залежить від безперебійної подачі електроживлення, тому перепади в електриці можуть привести до збоїв в роботі.

Бездротові

До переваг цієї системи можна відзначити:

·         Простота в монтажі. Для того щоб встановити і підключити всі елементи не потрібно мати спеціальних навичок.

·         Можливість перемістити датчики або додати нові в разі необхідності, таким чином розширивши можливості охорони.

·         Незалежність від електроживлення. Датчики та інше обладнання працюють від батарей або акумуляторів, а про низький заряд сповістить сигнал індикатора.

Для безперебійної роботи відстань між датчиками і приймально-контрольним пунктом не повинно бути занадто великим. Також варто стежити за станом батарей і акумуляторів.

Ціна на сигналізацію для будинку залежить від її типу, виробника і кількості елементів обладнання.

Пультова сигналізація

Пультова сигналізація здійснюється за сприяння охоронного агентства. У разі виникнення непередбаченої ситуації на об'єкт виїжджає оперативна група. Працівники оглянуть територію, виявлять причини спрацювання сигналу «; тривога » і усунуть небезпеку.

Така послуга природно не безкоштовна. Її перевага в швидкому реагуванні, навіть якщо власник знаходиться далеко від будинку.

GSM сигналізація

У разі спрацювання одного з датчиків, сигнал тривоги відправляється власнику будинку на мобільний телефон. За допомогою мобільної техніки можна ставити або знімати об'єкт з охорони, контролювати показники датчиків (наприклад, температури). Те, наскільки далеко знаходиться господар, не має ніякого значення, так як сигнал передається через мобільного оператора.

Де купити сигналізацію?

Якщо ви хочете купити сигналізацію для будинку, звертайтеся в наш інтернет-магазин. У нас великий асортимент товарів для забезпечення безпеки об'єкта. Ви можете придбати вже готовий комплект або необхідне обладнання по-окремо.

Наші співробітники нададуть вам додаткову інформацію і при необхідності проконсультують щодо тих чи інших товарів.

У Києві та Запоріжжі ви можете забрати своє замовлення в одному з магазинів для самовивозу. Територією України доставка виконується Новою Поштою.

Читати повністю