30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Світлодіодна клавіатура K-LED4 для ППК "Оріон NOVA"

Код товару: 26054
Цiна
1 896.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 896.00 грн
  Виробник: "Оріон", Украина

  Призначення: виносна клавіатура.
  Сумісність: ППКО «Оріон NOVA 4/8/16», «Оріон NOVA 8 +».
  Комутація: системна шина RS-485. 
  Кількість відображуваних зон: 4.
  Тип монтажу: внутрішній.
  Струм споживання: не більше 40мА.
  Живлення: 10,8 В 13,8.

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Світлодіодна клавіатура K-LED4 для ППК "Оріон NOVA" призначена для управління обладнанням серії ППКО «Оріон NOVA 4/8/16», «Оріон NOVA 8 +», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ «Тірас12 ». Ця компанія, ось уже більше 25 років успішно працює в області виробництва охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції, і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає позиції лідера на ринку України.

Надійна Світлодіодна клавіатура K-LED4 для ППК "Оріон NOVA" служить для постановки/зняття сигналізації з охорони, а також для її програмування. Для цього на передній панелі розташовані ряд кнопок та індикаторів, які інформують користувача про стан зв'язку, основного і резервного живлення, режим охорони і несправності. Всі дії супроводжуються звуковим і світловим (за допомогою світлодіодної індикації) підтвердженням. Клавіатура призначена для цілодобової роботи, і повинна розташовуватися всередині приміщення.

Встановлюється Світлодіодна клавіатура K-LED4 для ППК "Оріон NOVA" накладним способом, на відстані не більше 1000 метрів від основного блоку ОС, в місці обраному користувачем, за допомогою двох гвинтів, які надійно кріплять задню кришку на площині. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, кріпимо основний блок клавіатури до задньої кришки і фіксуємо його гвинтом (в нижній частині). Потрібно звернути увагу на те, що клавіатура від розтину захищена тампером, і найчастіше, при кріпленні задньої кришки на нерівній поверхні, він не завжди спрацьовує. У цьому випадку Ви не зможете налаштувати ОС.

Ціна на Світлодіодну клавіатуру K-LED4 для ППК "Оріон NOVA" невисока, і дозволяє технічно грамотно та інформативно організувати систему охорони на об'єкті.

 схема підключення клавіатури

Світлодіодну клавіатуру K-LED4 для ППК "Оріон NOVA" Ви можете купити у нас в інтернет магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Кількість відображуваних зон:4
Довжина лінії з'єднання:до 1000м
Робоча напруга:12В
Зовнішні габарити:126х93х34 mm
Клас захисту:ІР20
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
 • Незважаючи на планові та аварійні відключення світла, доставка відбувається за графіком
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції