23.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Перцевий балончики

Фiльтри

Цiна, грн

Діюча речовина

Спосіб розпилення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 26644
Цiна: 130.00 грн
Код товару: 26642
Цiна: 113.00 грн
Код товару: 26643
Цiна: 125.00 грн
Перцеві балончики

Перцеві балончики

Перцеві балончики в Україні — один з кращих способів самозахисту. Це універсальний засіб, яке може захистити вас як від людей, так і від агресивних тварин (собак). Зараз дізнаєтеся, як ним користуватися і де можна його придбати.

Застосування перцевих балончиків

Якщо виникла небезпека, потрібно дістати балон, попередньо прибрати запобіжну платівку, а потім розташувати палець на червону кнопку. Коли настане відповідний момент, направте балон в обличчя супротивника і натискайте на кнопку хоча б 5 секунд. Важливо враховувати, що відстань повинна бути не більше 2-2,5 метрів, а розпорошувати вміст балончика потрібно за вітром.

Для кращого ефекту треба направити струмінь в очі супротивника, адже речовина, яке заправляється в балон — це екстракт перцю, який вражає слизові оболонки. Це не шкідливо, ви нікого не вб'єте, тільки на деякий час дезоріентіруете, тому не бійтеся купити перцевий балончик.

Що робити, якщо випадково засіб потрапив вам в очі? Ні в якому разі не тріть їх, це буде ще більше дратувати уражені ділянки. Змийте водою і часто моргайте — сльози теж допоможуть вивести капсаїцин (екстракт перцю). При необхідності зверніться до лікаря, тому що вода не може повністю змити ирритант. Він порадить анестетик для зняття больового ефекту (також при необхідності, тому що у всіх різна чутливість). Але зазвичай болюче відчуття проходить саме через якийсь час, просто при використанні води.

Вартість засобів для самозахисту

Ціна перцевого балончика залежить від його обсягу. Розміри теж можуть відрізнятися, але вони компактні, щоб зручно було завжди мати балон при собі, наприклад, в сумці або кишені. Майте на увазі, що при низьких температурах (-8°С і нижче) не варто носити в кишені газовий балон, він може діяти гірше. Також не можна використовувати біля відкритого вогню, в натовпі і не за призначенням.

Засіб для самооборони можна придбати, заглянувши в наш інтернет-магазин. Якщо вам є 18 років, то можете сміливо замовляти — у нас великий вибір газових балонів аерозольного типу. Чому саме повнолітні можуть придбати? Тому що ця зброя, нехай не смертельна і цивільна, але все ж таки дітям її використовувати не можна.

Чим перцеві балони відрізняються від інших? Ірритант може бути різним, володіти сльозогінним або дратівливим ефектом. Перець відноситься до другого типу, оскільки діє на слизові оболонки і дратує їх. Найчастіше поширені балони з однією діючою речовиною. Наприклад, перцевий містить екстракт пекучого червоного перцю. Ефективним такий засіб є через те, що діючих речовин кілька: капсаїцин та інші капсаіціноіди. Ефективність засобу оборони залежить від їх концентрації, а також від умов і місця дії.

Відрізняються між собою балони і типом розпилення: струмінь, конус, аерозольний факел. Перцевий балончики в каталозі в інтернет-магазині Ohrana.ua мають різний обсяг і розмір, але практично всі розпилюють конусом. Конус об'єднує струмінь і аерозольний тип розпилення, тому такий тип дії більш ефективний проти зловмисників. Зрозуміло, індивідуальна переносимість препарату теж грає велику роль, але будьте впевнені: вам вистачить часу піти з місця події, поки противник знешкоджений.

Де купити якісні перцевий балончики?

На сайті Ohrana.ua є великий вибір засобів для самозахисту. Можна придбати перцевий балончики в Києві та Запоріжжі — в цих містах знаходяться наші магазини. Можна також замовити потрібний товар в інтернет-магазині.

Читати повністю