03.12.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Проектування охоронної сигналізації

 
Замовити проект

 

При проектуванні охоронної сигналізації враховуються всі можливості проникнення на об'єкт зловмисників, передача сигналу в охоронну компанію або на мобільний телефон користувачів системи. За бажанням замовника підбираються датчики, місця їх установки, угруповання в шлейфи. Враховується необхідне число рубежів захисту периметра і внутрішніх приміщень, сейфів.  

Розглянемо на прикладі проекту офісних приміщень:

Проектом передбачена охоронна сигналізація на базі ППКО Оріон NOVA 16. Висновок на пульт охоронної сигналізації МОСТ-О в протоколі NOVA. Також всі повідомлення дублюються на мобільні телефони відповідальних за об'єкт осіб. Постановка/зняття здійснюється з пульта охорони/клавіатури/мобільного телефону замовника. Передбачено три рубежі захисту – відкриття (вікон і дверей), рух (в приміщенні) і розбиття (вікон). Також передбачені 24-годинні зони несанкціонованого відкриття Прибора, клавіатури або датчиків. Встановлено зовнішня сирена з вбудованим світлодіодом підтвердження постановки в режим охорони.

Проектування охоронної сигналізації

Проектування охоронної сигналізації

Проектування охоронної сигналізації

Замовити проект