30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Комплекти домофонів

Фiльтри
Сортування
Акция
Код товару: 27083
5 780.78 грн
Цiна: 5 087.00 грн
Код товару: 45264
Цiна: 3 490.00 грн
Код товару: 27331
Цiна: 3 354.00 грн
Акция
Код товару: 26222
7 897.43 грн
Цiна: 7 040.00 грн
Код товару: 27347
Цiна: 4 902.00 грн
Код товару: 29023
Цiна: 5 246.00 грн
Код товару: 46717
Цiна: 6 999.00 грн
Код товару: 46395
Цiна: 6 450.00 грн
Комплекти домофонів

На сьогоднішній день домофон є досить поширеним пристроєм як в приватному котеджі, так і в багатоквартирному будинку, а також при вході в офіс компанії, в нічну аптеку або магазинах Києва та інших міст України.

Коли приймається рішення про необхідність встановлення домофону, виникає маса супутніх питань:

  1. Скільки коштує домофон?
  2. Як можна замовити і встановити домофон для приватного будинку?
  3. Як правильно вибрати домофон, на що звернути увагу?
  4. Які гарантії на обладнання дають виробники? Скільки він пропрацює?
  5. Чим обраний вами домофон кращий за інші моделі?

Відповіді на них вам допоможуть отримати консультанти магазину Ohrana.ua.

Щоб пристрій відповідав всім вашим потребам і не перетворився в непотрібну річ на фасаді будівлі, до вибору домофона треба підійти серйозно і без поспіху,

Існує кілька варіантів готових систем комплектації відеодомофонів:

1. Домофон + Відеопанель.
Це один з найпростіших варіантів. Комплект домофона складається також з монітора, встановленого всередині приміщення. Через такий прилад видно і чутно гостя, який стоїть перед викличною панеллю. Вона у свою чергу складається з відеокамери, мікрофона і динаміка. Ця комплектація забезпечує дуплексний аудіо і односторонній відеозв'язок з відвідувачем.

2. Домофон + Відеопанель + Замок.
Більш складний комплект домофона включає в себе крім монітора і відеопанелі, ще й електромагнітний або електромеханічний замок. Цей варіант дозволяє не тільки розмовляти з відвідувачем і бачити його, а й дистанційно управляти дверима чи хвірткою, тобто відкривати їх, не виходячи з приміщення.

3. Домофон + Відеопанель + Замок + Відеокамера.
Якщо огляду, який надає камера панелі виклику, недостатньо, комплекти домофонів можна доповнити зовнішньою відеокамерою, яка значно збільшить зону перегляду.

4. Кілька відеодомофонів + Кілька відеопанелей + Кілька відеокамер + Замок.
Можна купити комплект домофона, який включає в себе кілька моніторів, викличних панелей, камер відеоспостереження. Таке рішення буде зручним в багатоквартирному будинку, коли в офісі є кілька входів.

Деякі комплекти домофонів дозволяють інтегруватися в локальну мережу Ethernet, як за допомогою дротів витої пари, так і бездротовим способом по Wi-Fi. Монтаж таких комплектів дозволяє вам управляти доступом в приміщення віддалено за допомогою додатків Android або iOS для вашого смартфона або планшета. Ці програми дозволяють в режимі онлайн переговорити з відвідувачем, і за потребою віддалено відкрити двері чи скористатися переглядом архіву відвідувань. Такий комплект домофона для приватного будинку зручно використовувати і для квартири.

Наш інтернет-магазин Ohrana.ua пропонує домофон (комплект) купити від провідних виробників, таких як Commax, Slinex, Hikvision, Intercom тощо.

На сторінках сайту Ohrana.ua представлений готовий комплект домофона, ціна якого залежить від його складових і їх кількості. Наші фахівці можуть встановити домофон (комплект) під ключ.

Ми допоможемо вам підібрати комплект обладнання для домофону в Києві, ціна якого буде оптимально відповідати вашим потребам.

Читати повністю