01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Газові балончики Шип

Фiльтри

Цiна, грн

Спосіб розпилення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 30167
Цiна: 130.00 грн
Код товару: 26641
Цiна: 119.00 грн
Код товару: 30166
Цiна: 146.00 грн
Газові балончики Шип

Балончики Шип

З усіх засобів самооборони газові балончики вигідно відрізняються своєю компактністю, якістю та доступною ціною. Газові балончики Шип — один з таких засобів. У разі небезпеки або нападу потрібно просто витягти такий засіб з сумки або кишені і натиснути на кнопку в напрямку особи зловмисника.

Характеристики

Засіб є ефективним завдяки діючій речовині: морфолід пеларгоновой кислоти. Він викликає зльозогінність, подразнення верхніх дихальних шляхів і шкірного покриву.

Даний засіб було розроблено науково-виробничим підприємством "Еколог" і отримало сертифікат відповідності. Необоротних наслідків від його застосування немає.

Балончики Шип випускаються об'ємом по 58 мл. Невеликий розмір зручний тим, що він легко поміститься в жіночій сумочці. При натисканні кнопки речовина виходить спрямованої струменем. Є модель, обладнана LED-ліхтарем, яка призначена для більш прицільного ураження в темний час доби. Ліхтар може використовуватися і незалежно від діючої речовини.

Заявлена дальність ураження — до 3 метрів. Ефективність струменевого засобу залежить від індивідуальних особливостей організму, а також того, наскільки правильно і з якої відстані був використаний балончик.

Застосування балончика

Щоб в потрібний момент вчасно скористатися балончиком, він повинен бути завжди під рукою. Ось кілька правил по використанню такого засобу самозахисту:

  • Діяти треба швидко і несподівано для нападника, щоб він не встиг закрити очі, затримати подих або ухилитися.
  • По можливості не потрібно використовувати засіб при сильному зустрічному вітрі, оскільки він може вразити вас самого. Ідеальний варіант: стояти спиною до вітру.
  • Під час натискання кнопки бажано прикрити очі і ніс рукою.

Коли нападник знешкоджений, можна викликати поліцію, затримати його або втекти. Якщо ви повністю використовували балончик або в ньому мало залишилося речовини, краще купити новий. Цей засіб також може бути застосований для захисту від собак і людей, що знаходяться в нетверезому вигляді.

Балончики Шип можна використовувати в закритих приміщеннях і навіть ліфтах, оскільки їх дія строго направлена. Речовина є водостійкою, тому змити її водою не вийде.

Де його купити?

Якщо ви вирішили купити газовий балончик Шип, ви можете зробити це в нашому інтернет-магазині. Тут ви можете ознайомитися і з іншими засобами для самооборони. Для доставки в межах України ми використовуємо послуги Нової Пошти. У Києві та Запоріжжі є магазини для самовивозу, де ви можете самостійно забрати своє замовлення. У столиці ми використовуємо також кур'єрську доставку.

Продаж балончиків Шип здійснюється без жодних дозволів і реєстрацій. Придбати такі засоби можуть тільки особи, які досягли 18-річного віку.

Якщо ви будете мати при собі такий засіб самозахисту, то якою б неспокійною не була б обстановка в світі, ви будете почувати себе безпечніше.

Читати повністю