01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Комплекти зовнішнього відеоспостереження

Фiльтри
Сортування
Комплекти зовнішнього відеоспостереження

Системи вуличного відеоспостереження є засобом, який дозволяє забезпечувати безпеку на території об'єкту, що охороняється. Таким об'єктом може бути приватний будинок або офіс, виробничий комплекс або склад. Встановивши комплект зовнішнього спостереження, ви забезпечите збереження свого нерухомого майна. Так, комплект зовнішнього відеоспостереження може включати в себе:

 • простий комплект відеокамер;
 • набори з відеореєстратором і відповідною кількістю камер;
 • різні бездротові комплекти з бездротовими відеокамерами і приймачами сигналу (і іншим додатковим обладнанням).

Готові комплекти за своїм призначенням поділяються на такі види:

 • для будинку;
 • для офісу;
 • для вулиці;
 • комбіновані;
 • спеціалізовані.
Вибираючи комплекти вуличного відеоспостереження, варто звернути увагу на:
 1. Технічні характеристики: (виконання камер, роздільну здатність, кути огляду).
 2. Сполучні дроти (кабелі). Їх довжини має бути достатньо для монтажу комплекту.
 3. Тип живлення: акумулятор, провідний.
 4. Наявність жорсткого диска для відеореєстратора. Його переважно необхідно купувати окремо, оскільки він не входить в комплект обладнання.

Вибираючи вуличний комплект відеоспостереження, особливу увагу необхідно приділити камерам, тому що це обладнання повинно фіксувати події, що відбуваються як вночі, так і вдень, у спеку чи мороз, в дощ і сонячну погоду. Незалежно від погодних умов і часу доби, якість зображення, що передається камерою, має бути відмінним.

Камери для системи відеоспостереження на вулиці вибирають виходячи з таких параметрів і характеристик:

 • Наявність ІЧ-підсвічування. Вуличні камери обов'язково повинні бути обладнані таким датчиком. Вони розрізняються по дальності випромінювання ІЧ-підсвічування.
 • Стаціонарна камера або рухома. Швидкісна поворотна камера застосовується як додаткова камера, для посилення системи зовнішнього відеоспостереження. Вони необхідні для швидкого повороту об'єктива в потрібний сектор, де відбувається подія, щоб краще "розглянути" і записати те, що відбувається.
 • Датчик руху. Він необхідний для того, щоб камера робила запис дії.
 • Захист камери від погодних умов. Камери повинні добре бути захищені від опадів, сильного вітру, бруду і пилу, постійних температурних перепадів і морозів.
 • Противандальний захист. В особливо небезпечних місцях використовується купольна камера з противандальним захистом, де корпус камери може витримати різні механічні дії.

Переваги та особливості систем вуличного спостереження

В якості основної переваги готових комплектів систем відеоспостереження виділяють простоту встановлення, наявність кріплень для підключення, відносно невисоку ціну на комплекти, а також повну сумісність підібраного обладнання.

Однак система вуличного відеоспостереження в готовому варіанті не завжди здатна задовольнити всі запити клієнта. Основним обмеженням є кількість камер, яке суворо визначено і розраховане потужністю встановленого в системі блоку живлення. Готові комплекти відеоспостереження для вулиці також не підійдуть для модернізації вже наявних систем стеження, які потребують оновлення або розширення. Готові комплекти для відеоспостереження — відмінний вибір в разі, якщо монтаж системи спостереження на об'єкті встановлюється вперше.

Купити готові комплекти відеоспостереження ви можете в нашому інтернет-магазині Ohrana.ua. Ми спеціалізуємося на продажі охоронного обладнання та систем забезпечення безпеки об'єктів.

Ознайомившись з представленими нами обладнанням і цінами на нього, ви можете підібрати потрібні вам комплекти відеоспостереження за оптимальною вартістю.

Читати повністю