20.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери

немає в наявності
Фото 1 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 2 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 3 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 4 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 5 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 6 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 7 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 8 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 9 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 10 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 11 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 12 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 13 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 14 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 15 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
Фото 16 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери
+13
Код товару: 29172
7 072.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
7 072.00 грн
  Бренд: "UKC", Китай

  4 вуличні 1080P IP Wi-Fi камери
  Wi-Fi реєстратор
  Перегляд і запис постійно і по руху
  Запис 2 Мп до 25 к/с
  Хмарне відображення на мобільному пристрої
  Простота установки і налаштування

Гарантія
3 месяца офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
Full HD Wi-Fi Комплект видеонаблюдения DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камеры
Опис

Якщо перед вами стоїть завдання оперативно організувати відеоспостереження в приватному будинку, на дачі, на будівельному об'єкті, або якщо потрібно часто переставляти камери, а часу або можливості прокладати всі дроти немає — тоді це завдання зможе вирішити Full HD Wi-Fi комплект відеоспостереження на 4 камери. Це бездротовий комплект системи відеоспостереження, який вже з коробки дозволить організувати систему відеоспостереження для онлайн перегляду.

Даний готовий комплект складається з 4-х 2 Мп Wi-Fi камер, Wi-Fi відеореєстратора для прийому і запису бездротового відеосигналу з Wi-Fi камер, блоків живлення і супутніх аксесуарів для монтажу камер. Він призначений для самостійного встановлення і не вимагає якихось спеціальних знань або навичок для монтажу або налаштування.

Зверніть увагу, що це не камери на батарейках. Бездротова система камер не означає, що ви можете використовувати її без будь-яких дротів. Джерела живлення все ще необхідні для камер і NVR. Комплект працює на стабільному живленні від найближчих розеток, забезпечуючи цілодобове спостереження в режимі реального часу.

4-канальний 1080P WiFi відеореєстратор DaTuo HM-699HE-Z4A підтримує 1 жорсткий диск з максимальним об'ємом до 8 Тб для запису відео з камер відеоспостереження (жорсткий диск не йде в комплекті) з кодеком H.264+ (H.265) HighProfile, який підтримує вхідний і вихідний потоки по 24 Мбіт/с.

Він побудований на базі процесора Hi3536D, управляється ОС Embedded Linux та має класичний набір функцій професійних NVR. На його задній панелі розташовані рівнозначні VGA і HDMI виходи для підключення комп'ютерного монітора або телевізора з роздільною здатністю: 1024x768, 1366x768, 1440x900 або 1920x1080p, 2 USB-роз'єми для підключення мишки або для резервного копіювання та RJ-45 10M/100M Adaptive Ethernet порт для підключення відеореєстратора до локальної мережі з виходом в Інтернет. Також на корпусі розташовані 2 незнімні антени з коефіцієнтом посилення 5 дБ, завдяки яким здійснюється прийом відеосигналу з Wi-Fi камер.

Замість комплектних камер до реєстратора можливо підключити сторонні IP камери, вказуючи їх IP адреси. Камери виробляються китайською компанією (FOSHAN) DA TUO ELECTRONIC INDUSTRIAL co., Ltd., заснованою в 2008 році, і продаються під марками UKC, LightVision, InterVision, PoliceCam тощо. Вони підтримують мобільні додатки XMeye, 5GCsee, ICsee та підклюючаться до реєстратора практично автоматично.

Водонепроникні всепогодні циліндричні 1080P Wi-Fi відеокамери WDM-NKITR704HE-XM, що входять в готовий комплект, побудовані на базі SC2235P сенсора 1/3" Progressive Scan Sensor 2 Мп з чутливістю 0.1 Люкс і процесора HI3516EV100 з монофокальним об'єктивом 3.6 мм, що забезпечує кут огляду 77°. Вони посилають відеопотік 1920x1080@25fpS стислий кодеком H.265+.

Камера оснащена механічним ІЧ-фільтром і ІЧ-підсвічуванням 6 світлодіодами дальністю до 20-30 метрів, що гарантує видимість навіть в повній темряві. Вони мають 2 мережевих інтерфейси: RJ45 10M/100M Adaptive Ethernet і WI-FI 802.11b/g/n. Камери виготовлені в пластиковому корпусі класу герметичності IP66 c металевим кронштейном і системою 3-AXIS налаштування під будь-яким кутом для спрощеного монтажу. Вони призначені для застосування на вулиці з вологістю 30-80% при температурі-10°С..+50°C для організації ефективного охоронного відеоспостереження. Камери мають весь стандартний функціонал IP камер (DWDR, AGC, BLC, Mask, 2D-DNR, AWB).

Ви можете використовувати Wi-Fi камери з даного комплекту автономно (без відеореєстратора), підключивши їх мережевим кабелем або за допомогою Wi-Fi з'єднання до вашого Wi-Fi роутера. На жаль, при використанні безпосередньо з роутером дальність бездротової передачі відеосигналу буде менше і становитиме не більше 50 метрів (при прямій видимості). Це пояснюється тим, що в звичайних Wi-Fi роутерах встроєний передавач має меншу потужність, ніж у відеореєстратора і тому ми все-таки рекомендуємо використовувати Wi-Fi камери в парі з відеореєстратором, який йде в комплекті.

Ви отримаєте вже налаштований комплект, тому досить буде лише під'єднати блоки живлення до камер і реєстратора, та включити їх в електричні розетки, а до відеореєстратора підключити мишу і ваш монітор або телевізор. Ви одразу ж побачите картинку від камер на моніторі. Камери самостійно з'єднаються з реєстратором по мережі Wi-Fi на частоті 2.4G по приватному протоколу. Дальність сигналу на відкритій місцевості може досягти 150 метрів. Перевагою такої системи є те, що вона монтується без прокладки кабелю, а камери після включення автоматично встановлюють з'єднання з бездротовим відеореєстратором. Ви отримуєте зображення з камер через пару секунд після включення обладнання, не роблячи ніяких налаштувань. Залишиться тільки встановити камери в тих місцях, де вам необхідно.

 Full HD Wi-Fi Комплект відеоспостереження UKC DVR KIT CAD-6673WiFi на 4 камери

Якщо підключити реєстратор за допомогою Ethernet-кабеля в локальну мережу, то ви зможете обійтися без монітора, підключаємого до реєстратора, та отримати можливість перегляду зображення і виконання налаштувань через веб-інтерфейс з Internet Explorer, встановлений на ваш стаціонарний ПК або ноутбук.

А якщо ваша локальна мережа має вихід в Інтернет, то вам стане доступний віддалений доступ до перегляду онлайн з камер і записів з реєстратора.

При виявленні руху ви зможете отримувати сповіщення на мобільний додаток, FTP сервер або по електронній пошті. FTP і E-Mail налаштовується через веб-інтерфейс і не вимагає мобільного додатка.

Мобільний доступ для смартфона або планшета (iOS | Android) дозволяє зручно переглядати онлайн відео з камер і працювати з записами архіву з будь-якої точки планети, де є Інтернет.

Використання мобільного застосування дозволяє просто записувати і відтворювати відео на мобільні пристрої, безперешкодно передавати відео прямо на смартфон, планшет і комп'ютер та своєчасно отримувати тривожні повідомлення.

Програми CMS і VMS від UKC, встановлені на ваш стаціонарний ПК або ноутбук, дозволять вам переглядати дані з реєстратора, як в локальній мережі, де встановлено реєстратор, так і підключатися через хмару P2P з інших мереж.

В цих програмах ви також будете отримувати повідомлення про тривожні події. Тут система бездротової IP-камери підтримує синхронізоване відтворення, резервне копіювання відео та виявлення відео.

Якщо ви налаштували SMART EMAIL/FTP ПОПЕРЕДЖЕННЯ, будь ласка, встановіть його правильно, щоб уникнути переповнення електронної пошти або FTP диска. Слідкуйте за своїми речами в будь-якому місці і в будь-який час.

При першому підключенні камер до реєстратора, якщо ви плануєте підключати їх по Wi-Fi, не рекомендується додатково підключати їх Ethernet-кабелем в локальну мережу, оскільки це може перешкодити їх автоматичному пошуку і сприяти підключенню до реєстратора по кабелю. Однак в подальшому камери можуть додатково підключатися кабелем до мережі, що має вихід в Інтернет, надаючи можливість окремого налаштування і перегляду через власний веб-інтерфейс або окремого додаткового підключення до хмари P2P, забезпечуючи доступ через мобільний додаток.

В разі виключення і повторного включення реєстратора знову відбувається пошук камер в мережі, однак додаткове включення по Ethernet вже не створить перешкод, оскільки камери вже отримали Wi-Fi адреси раніше і тому вони просто підключаться на свої місця.

Система призначена для встановлення в невеликих приміщеннях, аптеках, офісах, складах, автомийках і т.д.

Особливості:

 • Захищений цифровий протокол бездротової передачі.
 • Шифрує відео від перехоплення.
 • Висока роздільна здатність відео 1920х1080 пікселів і відмінна якість картинки.
 • Камери мають герметичний корпус і підходять для встановлення як в приміщенні, так і на вулиці.
 • Не заважають роботі Wi-Fi мереж.
 • Використовувати Wi-Fi камери можна також окремо від реєстратора.
 • Не потрібна статична IP-адреса для трансляції в інтернет.
 • Можливість віддаленого перегляду живого відео, а також архіву записів з будь-якої точки планети і за допомогою будь-якого пристрою: комп'ютера, ноутбука, планшета, смартфона.
 • Підтримка технології P2P — трансляція відео безпосередньо на ваш смартфон або планшет.
 • WiFi реєстратор підтримує стандарт Onvif, завдяки якому ви можете підключати до нього будь-які Onvif IP камери будь-яких виробників (але не більше 4-х камер).
 • Корпус камер: метал/пластик.
 • ІЧ-підсвічування: є.
 • Датчик руху: є.
 • Роздільна здатність зйомки: 2 Мп (Full HD).

Комплект поставки:

 • Wi-Fi відеореєстратор — 1 шт.
 • Wi-Fi камери — 4 шт.
 • Блок живлення для реєстратора — 1 шт.
 • Блоки живлення для камер — 4 шт.
 • USB мишка — 1 шт.
 • Монтажний комплект для встановлення камер — 4 шт.
 • Інструкція (англійською мовою) — 1 шт.
Характеристики
Тип носія Жорсткий диск 3.5
Кількість камер 4
Тип камер Вуличні + внутрішні
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Сергій
28 листопада 2021 16:03

Чи витримають вони мороз - 25

Відповісти (1)Всі відповіді
Ответить на отзыв