25.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Кабельне кріплення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 48020
11.37 грн
Бренд: "Crosver", Украина

Товщина металу: 1.5 мм
Матеріал: Нержавіюча сталь
нерозрізними конструкція

Код товару: 29714
10.15 грн
Бренд: "Crosver", Украина

Товщина металу: 1.2 мм
Матеріал: Нержавіюча сталь
нерозрізними конструкція

Скрепа Crosver BCS-20-G використовується для фіксації елементів кріплення на опорах. Застосовується в парі з бандажної стрічкою шириною 20 мм- Crosver BT-20 x 07 .

Знижка 10% від 50 шт (упаковка)

Код товару: 27207
5.28 грн
Бренд: "Sicame", Франция

Товщина металу: 1.0 мм
Матеріал: Нержавіюча сталь

Скрепа Crosver BC-20 використовується для фіксації елементів кріплення на опорах. Застосовується в парі з бандажної стрічкою шириною 20 мм- Crosver BT-20 x 07 .

Знижка 10% від 100 шт (упаковка)

Код товару: 27206
1 229.00 грн
Бренд: "Sicame", Франция

Ширина стрічки: 20 мм
Товщина стрічки: 0.7 мм
Мінімальна руйнівне навантаження: 854 кг
Матеріал: нержавіюча сталь 201

Crosver BTS-б андажная стрічка для фіксації елементів кріплення (гаків, кронштейнів) на опорах. В рулоні 50 м, фіксується скріпою BC-20 .

Код товару: 25439
52.65 грн
Бренд: "Электрон", Украина

Кріплення універсальний для кабелю.
Діаметр кабелю: плоский 11-13 мм, або 3 шт. сигнального кабелю.
Кількість-100 шт.
Посадочний отвір-6 мм.

Код товару: 25352
52.65 грн
Бренд: "Электрон", Украина

Кріплення універсальний для кабелю.
Діаметр кабелю: плоский 8-10 мм, або 2 шт. сигнального кабелю.
Кількість-100 шт.
Посадочний отвір-6 мм.

Код товару: 24781
52.65 грн
Бренд: "Электрон", Украина

Кріплення універсальний для кабелю.
Діаметр кабелю: 3-8 мм
Кількість-100 шт.
Посадочний отвір-6 мм.

Код товару: 28957
19.89 грн
Бренд: "Crosver", Украина

Товщина затискається елемента: 2-5 мм
Довжина корпусу: 67 мм
Довжина петлі: 105 мм
Максимальне робоче навантаження: 0.9 кН
Матеріал петлі: нержавіюча сталь

Код товару: 27551
19.00 грн
Бренд: "Crosver", Украина

Товщина затискається елемента: 1-3 мм
Довжина корпусу: 65 мм
Довжина петлі: 105 мм
Мінімальна руйнівне навантаження: 70 кг
Матеріал петлі: нержавіюча сталь з пластиковою вставкою

Код товару: 26506
35.00 грн
Бренд: Другой

Підтримуючий затискач для оптоволокна 4-16 мм
Для прокладки оптики між стовпами (до 100 м)
Кріпиться до прохідних стовпах
Матеріал гака: сталь оцинкована

Код товару: 26505
37.76 грн
Бренд: "Клин", Украина

Анкерний затиск Н3 для оптоволокна 5-7 мм
Для прокладки оптики між стовпами (до 50 м)
Кріпиться до траверс Т401, КТ-251
Матеріал петлі: сталь оцинкована

немає в наявності
Код товару: 27542
41.00 грн
Бренд: Другой

Кабельний кріплення для кабелю діаметром 5 мм.

Дивіться інші категорії сайту
Кабельне кріплення

Кабельні кріплення в Україні: як вибрати кабельне кріплення для електромонтажу

Якщо ви займаєтеся різними електромонтажними роботами в квартирі або в приватному будинку, то потрібно звернути особливу увагу на кабельне кріплення, оскільки воно відіграє досить важливу роль під час таких робіт. Потрібно купити кріплення для кабелю, щоб воно було надійним і добре справлялося зі своїм завданням.

Кабельні кріплення — це спеціальні вироби, які використовуються для кріплення дротів на бетонних і цегляних стінах, без спеціальних захисних коробів. Важливо не тільки правильно підібрати кабель або дріт, але й приділити увагу вибору хорошого і міцного кабельного кріплення, ну і звісно все правильно змонтувати.

Види популярних кріплень

Найпопулярніше і найвідоміше кабельне кріплення, яке допоможе вам швидко закріпити кабелі та дроти, — це скрепа. Її використовують разом з бандажними стрічками. Зазвичай, ширина таких стрічок не більше 20 мм. Сама скрепа виготовлена ​​з нержавіючої сталі чи іншого металу, що значно посилює її якість і надійність. Завдяки цьому, такі скрепи можуть витримувати кабель на будь-яких поверхнях, що дуже зручно в побуті і значно полегшує роботу. Їх дуже легко закріпити, тому вам не знадобиться дуже багато часу чи додаткові навички. У нас в каталозі можна знайти різні кріплення для кабелю і підібрати потрібний варіант.

Бандажна стрічка може витримувати до 850 кг навантаження. Завдяки такій стрічці, можна з легкістю фіксувати різноманітні гаки, кронштейни, а закріпити сам кабель остаточно можна в парі зі скрепою.

У побуті великою популярністю користуються електроустановочні скоби, за допомогою яких ви можете закріпити кабелі невеликого перерізу. Якщо у вас стіни або перегородки з таких матеріалів, як цегла, дерево чи пластик, ви можете сміливо використовувати цю скобу.

Якщо вам потрібно закріпити кабель, який знаходиться в гофрованій трубі, то для цього потрібно використовувати кліпси. Вони закріплюються на бетонній або на цегляній поверхні за допомогою дюбелів.

Невисокою буде ціна такого кабельного кріплення, як дюбель-хомут. Він виготовлений із пластику й зможе надійно закріпити кабель. Потрібно лише просвердлити отвір правильного розміру і поставити всередину дюбель-хомут. Це не займе багато часу, а кріплення в результаті буде міцним і надійним.

Також дуже популярними стали оптичні анкерні затискачі. У більшості випадків їх виготовляють з нержавіючої сталі, тому вони дуже міцні. Кабель буде затискатися рівномірно по всій своїй довжині, відповідно, він не буде перетиснутий, і ви можете не переживати про можливе ушкодження. Затискання дуже легке, надійно захищене від корозії, тому буде служити довго. Головне, варто пам'ятати, що при установці вставка повинна бути виступами до кабелю. Ви можете отримати кріплення для кабелю в Києві, а також з доставкою в різні міста.

Основне правило безпеки для кріплення

Ні в якому разі не можна прибивати кабель цвяхами або прикручувати шурупами. Так можна досить легко його пошкодити і це призведе до дуже неприємних наслідків. Саме тому рекомендують вибирати той тип кріплення, який підійде саме вам, оскільки це буде гарантувати безпеку і надійність.

Де можна придбати товар?

Ви можете купити кабельне кріплення в інтернет-магазині Ohrana.ua. Після того, як ви оберете кріплення, можна оформити доставку товару в Запоріжжі або в інших містах України. Ви можете замовити всі необхідні вам товари, наприклад, прокладки, шурупи і ви гарантовано будете задоволені їх якістю.

Читати повністю