23.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Автоматичні вимикачі

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
Код товару: 27056
Цiна: 1 493.00 грн
Код товару: 27055
Цiна: 1 485.00 грн
Код товару: 26148
Цiна: 87.00 грн
Код товару: 26134
Цiна: 39.00 грн
Автоматичні вимикачі

Навіщо купувати автоматичний вимикач

Автоматичний вимикач був створений для того, щоб захистити електромережу від надвисоких струмів (вони виникають під час короткого замикання) і проблем, в результаті раптових стрибків напруги. Також автоматичний вимикач здатний захистити мережу від перевантаження і стабілізувати напругу.

Як працює вимикач

Принцип його роботи простий. Якщо вимикач зауважує появу надвисокої роздільної струму в мережі, він миттєво відключає пошкоджену ділянку. Це допомагає зберегти мережу та обійтися малими втратами. Якщо їм помічені коливання струму в мережі (Не такі високі, як при короткому замиканні), автоматичні вимикачі НЕ будуть відразу ж від'єднувати ділянку. Він відключиться через час, даючи можливість перевантажним явищ пройти.

В інтернет-магазині & laquo; Охрана.юа & raquo; ви можете купити автоматичний вимикач за доступною ціною. У каталозі представлені товари для установки будинку, в магазинах, в офісах, на виробничих і промислових підприємствах. На сайті можна подивитися різні види вимикачів і вибрати потрібний, порівнявши характеристики. Інтернет-магазин організовує доставку будь-якого товару по Україні, в Києві можливий самовивіз зі складу.

Види вимикачів

Найпоширеніші види вимикачів, це:

  1. Відключаються при струмі 10 А.
  2. Відключаються при струмі 16 А.
  3. Відключаються при струмі 20 А.
  4. Відключаються при струмі 25 А.

Також вимикачі можуть бути однополюсними, двополюсними або триполюсними. Ці моделі захищають від перепадів напруги в мережі, а значить забезпечують стабільне електрику. Силові вимикачі необхідні для квартири, заміського будинку або будь-якого іншого об'єкта, де приватні порушення в роботі мережі.

Ціна на автоматичний вимикач залежить від виробника, типу і потужності, але ми готові підібрати для вас підходящий варіант.

Читати повністю