01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Джерела безперебійного живлення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46593
Цiна: 578.00 грн
Код товару: 46587
Цiна: 2 258.00 грн
Код товару: 46586
Цiна: 1 890.00 грн
Код товару: 46585
Цiна: 1 890.00 грн
Джерела безперебійного живлення

Джерело безперебійного живлення: призначення та параметри вибору

Комп'ютерні ДБЖ призначені для забезпечення стабільної роботи підключеного обладнання при стрибках напруги в мережі. Вони захищають техніку від поломок і дозволяють функціонувати автономно при відключенні електроенергії. У нашому інтернет-магазині ви можете купити джерело безперебійного живлення, що підходить для дому, квартири чи офісу. У каталозі представлені оригінальні моделі обладнання від найкращих виробників.

Види ДБЖ та їх властивості

За принципом функціонування джерела безперебійного живлення поділяються на такі категорії:

  1. Резервні.
  2. Лінійно-інтерактивні.
  3. З подвійним перетворенням.

Резервні ДБЖ найбільш прості за конструкцією та доступні за ціною. Поки зовнішня мережа працює безперебійно, вони працюють як мережеві фільтри. Якщо електрика вимикається або напруга відхиляється від стандартних значень, пристрій перемикається на акумулятори. При перемиканні виникає пауза електроживлення, мінімальна тривалість якої – 5 мс.

Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення надійніші. Вони комплектуються регуляторами напруги та нейтралізують коливання в мережі. Ці пристрої швидко перемикають комп'ютери в автономний режим, але передбачають перерву в електроживленні.

Що ж до моделей з подвійним перетворенням, вони максимально ефективні. У таких джерелах акумулятори встановлені між випрямлячем та інвертором, які функціонують безперервно. Завдяки цьому перемикання режимів відбувається миттєво. Пристрої нейтралізують коливання різної амплітуди та забезпечують максимальний захист навантаження.

На нашому сайті ви зможете знайти та купити ДБЖ різних видів. Всі товари сертифіковані, здатні працювати із системами, що висувають підвищені вимоги до якості електроенергії. Щоб дізнатися, скільки вони коштують, зателефонуйте нам.

Параметри вибору ДБЖ

Вибираючи джерело безперебійного живлення в інтернет-магазині, орієнтуйтеся не лише на його тип, але й інші характеристики. Основна з них – рівень потужності пристрою. Вона може змінюватись від 3 до 300 – 500 кВА. Для домашнього використання підходять моделі з низькою потужністю, а для індустріальних об'єктів необхідні високопотужні ДБЖ.

Ще один параметр вибору джерела безперебійного живлення – форма корпусу та спосіб встановлення. Вони бувають настінними, підлоговими, стійковими та універсальними. У нас ви купите пристрої будь-якого типу – ми регулярно оновлюємо асортимент продукції та ведемо гнучку цінову політику.

Читати повністю