30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Камери з картою пам'яті

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46844
Цiна: 3 116.00 грн
Код товару: 46390
Цiна: 4 141.00 грн
Код товару: 45602
Цiна: 5 174.00 грн
Код товару: 45601
Цiна: 4 897.00 грн
Код товару: 45600
Цiна: 4 897.00 грн
Код товару: 45599
Цiна: 4 620.00 грн
Код товару: 30199
Цiна: 2 501.00 грн
Код товару: 30177
Цiна: 3 384.00 грн
Код товару: 30178
Цiна: 4 297.00 грн
Камери з картою пам'яті

Автономна камера відеоспостереження з записом на карту пам'яті займає особливу нішу серед камер відеоспостереження. Це обумовлюється можливістю її застосування в будь-якому приміщенні, чи то офіс, чи житлова будівля. Одним з її підвидів є камера спостереження із записом на карту пам'яті.

Її встановлення стане ідеальним рішенням, яке позбавить від необхідності придбання дорогого обладнання, наприклад відеореєстратора, жорсткого диска, де зберігаються зняті дані, а також необхідності прокладати кабель і купувати іншу периферію.

Галузь застосування камер, що мають карту пам'яті

Камера відеоспостереження з картою пам'яті відмінно підійде для запису подій, що відбуваються вдома під час відсутності господарів. Наприклад, можна спостерігати за нянею чи гувернанткою. Немає необхідності якось спеціально налаштовувати цю камеру. Для забезпечення працездатності пристрою досить здійснити монтаж в обране місце, відрегулювати необхідну зону огляду, далі вставити картку і підвести живлення до приладу. І камера готова до використання!

Щоб переглянути знятий матеріал потрібно витягти флешку і вставити її в комп'ютер або ноутбук, при необхідності зберегти на них відзняті дані. Камера спостереження з картою пам'яті здійснює запис циклічно, тобто коли закінчується місце на карті камера починає писати "поверх" старих даних, стираючи попередні записані дані, і так цикл за циклом.

Камера спостереження із записом на карту пам'яті стане непоганим рішенням для маленького офісу, розташованого в одному-двох кабінетах, директор зможе спостерігати за роботою персоналу під час своєї відсутності та переглядати записане відео з флешки.

Також ці камери можуть застосовуватися:

 • на різних підприємствах, а також підприємствах сфери обслуговування;
 • у невеликих офісах;
 • у різних житлових будівлях;
 • на будівельних об'єктах тощо.

Камера із записом на sd-карту

Головна перевага автономних камер — збереження зробленого знімку на портативний носій і швидкий доступ до нього. А якщо зберігати дані на комп'ютер, можна створити архів даних.

Серед переваг можна виділити наступні властивості:

 1. Можливість монтажу в будь-якому необхідному місці. Головна умова вибору місця — наявність електроживлення. Можливість швидкого перевстановлення камери і легкого монтажу.
 2. Не потірбен відеореєстратор.
 3. "Запис по руху", що дозволяє економити місце на флешці.
 4. Деякі камери можуть відправляти відзнятий матеріал в хмарний сервіс.
 5. Висока якість зображення.
 6. Камера відеоспостереження із записом на флешку має можливість встановлення дротовим і бездротовим способом в залежності від моделі пристрою.
 7. Наявність інфрачервоного підсвічування, що дозволяє вести спостереження цілодобово.

Камера спостереження із записом на флешку має такі недоліки:

 • Необхідність постійно контролювати працездатність приладу (якщо у моделі немає індикації).
 • Наявність електроживлення в місці установки за винятком фото-пасток, які працюють від батарейок і знімають на карту пам'яті.

Камера відеоспостереження із записом на карту пам'яті — це пристрій, що дозволяє організувати ефективну систему спостереження з відносно мінімальними витратами на монтаж і подальше обслуговування.

Читати повністю