09.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Автореєстратори

Автомобільний відеореєстратор — функціональний пристрій, що дозволяє переглядати всі дії під час пересування транспортного засобу. Апаратура точно фіксує всі дорожні пригоди в аудіо і відео режимі. У будь-який момент автомобільні відеореєстратори можуть значно заощадити вам кошти, час і емоційну рівновагу. Довести вашу правоту в повній мірі можна тільки надавши відеозапис ситуації, що трапилася.

Безліч неприємних ситуацій, пов'язаних з дорожніми подіями, наприклад, визначення обставин ДПТ та перевищення повноважень патрульної служби, можна запобігти або уникнути, якщо купити автомобільний відеореєстратор. Щоб грамотно підібрати таке обладнання, необхідне знання технічних характеристик і функціональних можливостей установки.

Автомобільний відеореєстратор в Києві — надзвичайно потрібний пристрій, оскільки з кожним роком автомагістралі стають все більш перевантаженими, часто трапляються ДТП. Все це створює масу проблем для власників авто, розібратися в яких можна з легкістю, маючи спеціальну апаратуру.

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
Код товару: 28830
Цiна: 3 157.00 грн
Код товару: 28897
Цiна: 441.00 грн
Автореєстратори

Необхідність купити відеореєстратор встає досить гостро, щойно ви вперше сідайте за кермо власної машини. Хороший відеореєстратор також буде аж ніяк не зайвим, якщо ви потрапите в ДТП. Він же стане вагомим фактором у вашу користь в суперечці з співробітником поліції, під час розмови з представником страхової компанії, і навіть в конфлікті з іншим автомобілістом.

Що потрібно знати, купуючи відеореєстратор в машину?

Коли ви вибираєте відеореєстратор для авто, його вартість — не головне. В першу чергу він повинен бути практичним, адже при правильному підході він стане корисним доповненням системи безпеки вашого автомобіля.

У нашому інтернет-магазині можна вибрати модель з найсучаснішими характеристиками, і купити її недорого, при цьому, отримавши якісний і функціональний автовідеореєстратор.

Який буває автовідеореєстратор?

  • Роздільна здатність. Чим вища, тим дорожче, але тим більш деталізоване зображення ви отримаєте. Якість може бути від VGA до Super Full HD, оптимальний варіант — HD або Full HD.
  • Тип. CVI, TVI, IP, AHD або традиційний аналоговий.
  • Кут огляду. Для повноти картини необхідний кут від 125 градусів і більше.
  • Тип запису інформації. Безперервно (запис припиняється після закінчення вільного місця на диску) або циклічно (невеликими фрагментами, по заповненні диска новий ролик пишеться на місце найстарішого).
  • Кількість каналів. Можливість підключення додаткових камер тощо.
  • Носій інформації. Відрізняються типом пристрою (HDD, флеш-карта, батарея), а також його об'ємом.
  • Наявність Wi-Fi. Дозволяє передавати зображення на відстані, а також дистанційно управляти налаштуваннями пристрою.
  • Виробник. Ми співпрацюємо з провідними виробниками автореєстраторів, зокрема, рекомендуємо такі фірми, як Dahua, Hikvision.
  • Наявність дисплея. Дозволяє на місці розглянути запис з автореєстратора, але підвищує його вартість і збільшує пристрій в розмірах, при цьому якість картинки безпосередньо залежить від розміру і роздільної здатності екрану.
  • Розмір пристрою. Відеореєстратор не повинен звужувати ваш кут огляду або порушувати комфорт управління автомобілем.

При покупці автореєстратора варто порівняти не лише характеристики, але і відгуки інших автомобілістів про модель, що вас зацікавила. Тоді ви отримаєте більш точне уявлення про реальні особливості роботи пристрою.

Співробітники нашого магазину також готові проконсультувати вас щодо характеристик пристрою та його відмінностей від схожих моделей.

Де можна придбати автореєстратор

Вибирайте найкращу для вас модель відеореєстратора на сайті Ohrana.ua. У каталозі нашого інтернет-магазину вас чекає великий вибір сучасних пристроїв за доступними цінами.

Читати повністю